27 – 28 października br. w hotelu Polonia Palace w Warszawie odbędą się warsztaty pt. „Palety w logistyce i magazynowaniu. Jak nie narazić się na kary i straty finansowe?” organizowane przez Cooper Conferences.

Warsztaty "Palety w logistyce i magazynowaniu " odbędą się w luksusowych wnętrzach Hotelu Polonia Palace, który mieści się w samym centrum Warszawy naprzeciw Pałacu Kultury i Nauki, w pobliżu centralnego dworca kolejowego, centrów handlowych, biznesowych i finansowych. Eleganckie wnętrza sprawiają, że jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w stolicy od 1913 roku. Dziś po całkowitej renowacji Polonia Palace łączy tradycję z nowoczesnością. Pokoje gościnne i pomieszczenia ogólnodostępne są klimatyzowane, sale konferencyjne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, szybkie łącza internetowe znajdują się we wszystkich pomieszczeniach.

Na warsztatach:

- Dowiesz się jak upewnić się, że paleta zostanie zaakceptowana przez wszystkie podmioty w kraju i poza jego granicami? Jak funkcjonuje karta kryteriów oceny palet?
- Poprzez poznanie pełnej oferty palet ładunkowych i nadstawek paletowych wykorzystywanych w łańcuchach dostaw poprawisz komfort pracy, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo transportowanym towarom.
- Sprawdzisz jak poprzez sprawne systemowe zarządzanie poolem paletowym uniknąć zbędnych kosztów.
- Ocenisz systemy typu Pallet Mole, co pozwoli na efektywne zagęszczenie składowania palet w magazynach.
- Przeanalizujesz najważniejsze aspekty zmian w ustawie o Prawie Własności Przemysłowej i Prawie Przewozowym, co pomoże uniknąć olbrzymich kosztów finansowych i organizacyjnych.
- Zrozumiesz jak sprawnie i właściwie identyfikować palety podrobione i niskiej jakości pozwoli łatwo zdyskwalifikować wadliwe palety EUR z obiegu.
- Zabezpiecz interesy stron przy spisywaniu umów o obrocie paletowym, pozwoli Ci to uniknąć ryzyka i kosztów ponoszonych przez uczestników łańcucha dostaw.Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim firmom produkcyjnym reprezentującym różne branże, operatorom logistycznym, deweloperom i zarządcom powierzchni magazynowych i centrów logistycznych, dostawcom i producentom palet, sprzętu i wyposażenia magazynów.

Więcej informacji na stronie www.cooperconferences.pl

Zobacz broszurę informacyjną
Źródło: ''