WIELKIE ROZPAKOWANIE - pod takim tytułem nastąpiło uroczyste, oficjalne otwarcie nowej fabryki ULTRA PACK w Kliniskach koło Szczecina. Nowy zakład ruszył z produkcją tektury i opakowań już w miesiącu sierpniu br.

Impreza otwarcia zapoczątkowana została w czwartek (09.10.2003 r.) konferencją prasową oraz zwiedzaniem hal produkcyjnych, biura przygotowania projektów i magazynów zakładu.
Nie obyło się także bez uroczystego toastu, licznie przybyłych gości podjęto lampką szampana i suto zastawionymi stołami. Dalsza część programu przebiegła po zakwaterowaniu gości w Hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach, gdzie organizatorzy przygotowali liczne atrakcje m.in. pokazy sztuki barmańskiej, występ zespołu BAJM, pokazy taneczne. Impreza zakonczyła się pożegmalnym śniadaniem kolejnego dnia. Obecnie ULTRA PACK zatrudnia 150 pracowników (docelowo 250 osób) Zakres produkcji zakładu obejmuje: tekturę falistą trzy i pięciowarstwową w szerokim asortymencie, opakowania z tektury falistej klapowe i fasonowe z możliwością nadruku i nabłyszczania. Zakład posiada własne studio projektowe, automatyczny system wykonywania filmów i fotopolimerów metodą ciekłą oraz laser do wypalania wysoce precyzyjnych siatek wykrojnika rotacyjnego na sklejce. Na terenie zakładu zlokalizowane są dwa nowoczesne magazyny o pow. 9 tys. m kw. wyposażone w 10 zautomatyzowanych ramp załadowczo-wyładowczych.

Nowa inwestycja pochłonęła kilkadziesiąt milionów złotych.
Źródło: ''

Komentarze

  • Czy Mondi ze Śląska??

    Czy Mondi ze Ślaska? Tzn Człek nie Firma oczywiscie:)

  • impreza

    fabryka imponująca, impreza świetna i bardzo sympatyczni ludzie