Użycie wielowarstwowych tacek do żywności produkowanych przez RPC Bebo UK Corby pozwoliło grupie Mispol wprowadzić do sprzedaży nową serie produktów w odpowiedzi na rosnący popyt na dania gotowe na polskim rynku.

Mispol (www.mispol.pl) specjalizuje się w produktach mięsnych, które wytwarzane są w nowoczesnych zakładach w Polsce i na Białorusi i trafiają do licznej rzeszy odbiorców krajowych i zagranicznych. Badania rynku wykazały, że polscy konsumenci szukają szybkich i wygodnych dań gotowych pakowanych w pojedyncze porcje, więc Mispol opracował serię produktów niechłodzonych „Pyszne danie gotowe”, które przed podaniem wystarczy podgrzewać przez dwie minuty w kuchence mikrofalowej.

Tacka do dań gotowych typu A produkcji RPC Bebo UK Corby oferuje elastyczny format opakowania, które spełnia wszystkie wymagania funkcjonalne i estetyczne Mispolu. Bariera ochronna pozwala zachować smak produktów przez dziewięć miesięcy przechowywania, opakowanie jest całkowicie przystosowane do użytku w kuchence mikrofalowej, a dzięki wygodnemu kształtowi konsument może spożywać danie bezpośrednio z tacki.Dania gotowe są sterylizowane w wielowarstwowych tackach o strukturze barierowej PP/EVOH/PP i szczelnie zamykane folia ochronna. Nowoczesny projekt zdobi dodatkowo atrakcyjny rękaw kartonowy, który robi doskonale wrażenie na półce, a także przytrzymuje tackę. Ponieważ na polskim rynku dań gotowych brak jest obecnie podobnych produktów, Mispol spodziewa się dużej popularności tej serii wśród konsumentów.


Źródło: ''