Rozpoczęła się V edycja konkursu "Obsesja Papieru i Tworzyw". Już już po raz piąty firma Cezex zaprasza do udziału w konkursie Obsesja Papieru.

Konkurs wystartował w 2003 roku i każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem agencji reklamowych, drukarni, a także niezależnych twórców. Wychodząc naprzeciw artystom, którzy jeszcze doskonalą swój warsztat w szkołach i na uczelniach, firma Cezex postanowiła stworzyć specjalnie dla nich nową kategorię konkursową - „Egzamin na Mistrza”.

W tym roku firma Cezex – organizator konkursu, postanowiła znacznie poszerzyć grono potencjalnych uczestników konkursu i dać szansę zaprezentowania swoich możliwości również tym osobom, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem i wykonywaniem prac na foliach do drukowania i folii lentikularnej. Właśnie z myślą o nich organizator wprowadził nową kategorię konkursową – „Pasję Tworzyw” i rozwinął nazwę konkursu.

Konkurs wpisał się na stałe w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń jednoczących świat sztuki i reklamy, dających szansę szerokiej promocji jej uczestnikom. W ubiegłorocznej edycji konkursu Obsesja Papieru wzięło udział 220 twórców. Zgłosili oni łącznie 450 prac, spośród których 12 najlepszych zostało nagrodzonych przez jury, któremu przewodniczył artysta Andrzej Pągowski. Patronat medialny nad konkursem objęły: Magazyn Komunikacji Marketingowej Brief, miesięcznik Świat Poligrafii oraz portale internetowe Mediarun i www.drukarnie.com.pl

Wiosna to najlepszy moment by znów obudzić w sobie „obsesję papieru” i po raz pierwszy dać szansę „obsesji tworzyw”. To dobry moment aby zaprezentować swoje możliwości przed szerokim gronem odbiorców.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie!

Prace należy nadsyłać do 30 kwietnia 2007 roku. Regulamin oraz wszelkie szczegóły dotyczące „Obsesji Papieru i Tworzyw” można znaleźć na stronie www.cezex.pl
Źródło: ''