Piękne opakowanie to atut luksusowych towarów. Często oddają lub podkreślają jego wartość. Fakt ten doceniają producenci prawie każdego sektora gospodarki, także i branży alkoholowej. Dlatego Stock Polska wprowadził na rynek wódkę Orkisz (brand super premium) w opakowaniu z kieliszkami.

Wódka Orkisz – teraz w opakowaniu z kieliszkami
Wytwarzana w procesie powolnej destylacji w niewielkich ilościach posiada charakterystyczny subtelny zapach i łagodny smak - najważniejsze atrybuty wódki czystej z półki produktów premium. Orkisz to doskonałej jakości alkohol spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Teraz dostępny jest również w opakowaniu z pięknie zdobionymi kieliszkami – doskonały pomysł nie tylko na prezent.

Już w dawnych czasach na Bliskim Wschodzie Izraelici, a w Europie Germanie i Rzymianie znali i szczególnie cenili sobie jedno wysokowartościowe zboże orkisz, jako pokarm dający zdrowie, siłę, sprawność fizyczną, a nawet inteligencję.
Ze względu na swoje wszechstronne właściwości wychwalany był przez średniowieczną, niemiecką mistyczkę, Hildegardę z Bingen, która przypisywała mu działanie krwiotwórcze, budujące mięśnie, a nawet rozweselające. Zalecała, aby spożywać go w każdym posiłku. Orkisz powraca, odnosząc sukces w różnych dziedzinach przemysłu spożywczego oraz w kosmetyce. Wraz z trendem, zdecydowanie faworyzującym wszystko co ekologiczne i wytwarzane w sposób jak najbardziej naturalny, orkisz dotarł również do branży, która do tej pory nie stawiała na ekologię.
Ziarno orkiszu znalazło swoje zastosowanie w… produkcji alkoholu. Wódka Orkisz, produkowana w Lublinie, to kolejny przykład na wykorzystanie tego wyjątkowego zboża do tworzenia najwyższej jakości wyrobu.

Teraz Wódka Orkisz jest dostępna z kieliszkami pięknie zdobionymi złotym ziarnem pszenicy orkiszowej. Całość zamknięta w tekturowym pudełku z wyciętym motywem kłosa.

Źródło: ''