Data publikacji: .

Przechowywanie substancji stanowi nie lada wyzwanie dla firm z różnych branż. Niesie ono ze sobą konieczność zabezpieczania pojemników wykorzystywanych do ich magazynowania czy przewożenia. Jak możemy zminimalizować ilość odpadów z każdej produkcji? Co zrobić, aby było to nie tylko wygodne, ale również ekonomiczne oraz ekologiczne? Odpowiedzią będą dobrze dobrane worki.

Różnorodne branże – jeden producent

Dopasowane worki do beczek mogą być stosowane z cieczami gorącymi, rozpuszczalnikami, materiałami spożywczymi, wrażliwymi na tlen, łatwopalnymi proszkami czy agresywnymi chemikaliami. Dla wszystkich poszukujących ekonomicznych rozwiązań do pakowania i ochrony pojemników zewnętrznych trafionym wyborem będą produkty Euro Barrel Bag.

Znajdujące się w ofercie firmy worki z okrągłym dnem ułatwiają wyjęcie ich z beczek czy innych pojemników. Worki z folii LDPE podlegają w 100% recyklingowi oraz pomagają ograniczyć koszty używania naczyń cylindrycznych i zmniejszyć ilość odpadów każdej produkcji. Dbając o naturę, specjaliści zatrudnieni w firmie Euro Barrel Bag wprowadzają innowacyjne rozwiązania już na etapie projektowania wkładów. Worki doskonale chronią przed zabrudzeniami, pozwalają maksymalnie wykorzystać zawartość, oszczędzając czas potrzebny na czyszczenie zbiorników, oraz znacząco obniżają koszty ich wymiany.

Wkłady do hoboków

Worki na miarę Twoich potrzeb

Euro Barrel Bag to wiodąca polska marka zajmująca się projektowaniem, produkcją i dystrybucją wkładów do pojemników z okrągłym dnem. Firma stawia na unikalne i innowacyjne rozwiązania, dlatego stała się liderem branży, a jej produkty chronią pojemniki, znacznie wydłużając czas ich wykorzystania. Przekłada się to na zaufanie klientów, którzy ograniczają koszty użycia beczek czy hoboków, a jednocześnie dbają o środowisko naturalne, minimalizując ilość śmieci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka tworzy wkłady do beczek dopasowane do potrzeb. Zastosowanie materiału odpowiedniego do danej branży, np. folia LDPE, ESD, barierowa, produkty antystatyczne, itp. to wyraz indywidualnego podejścia do każdego segmentu rynku. Przekłada się ono na satysfakcję klienta, niezależnie od tego czy jest to branża budowlana, chemiczna, kosmetyczna czy spożywcza. Produkty tej marki są także dostosowane pod względem kolorów preferowanych przez końcowego odbiorcę, które pozwalają wprowadzić indywidualny system identyfikowania przechowywanych produktów.

Odpowiedzią na potrzeby użytkowników jest także szeroki asortyment rozmiarów. Produkty Euro Barrel Bag umożliwiają dostosowanie rozmiaru wkładu i grubości do każdego pojemnika od 0,5l do  2500l. Niektóre z nich są mrozoodporne oraz niepodatne na działanie promieni UV. Linery dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców to kompletne produkty spełniające najwyższe oczekiwania. Sprawdzą się doskonale w branży chemicznej, kosmetycznej, budowlanej, spożywczej czy elektronicznej.

Wkłady do beczek

Szeroki asortyment worków do beczek, wiader i hoboków

Worki do beczek LDPE to rozwiązanie wykorzystywane do mieszania czy przechowywania różnorodnych substancji w postaci płynnej, pasty czy proszku. Po użyciu wystarczy je podnieść i wyjąć, aby pojemnik nadal pozostał czysty. Po usunięciu wkładu możliwe jest ponowne szybkie użycie hoboka czy wiadra. Marka Euro Barrel Bag to jeden z pionierów w branży, który tworzy linery będące systemem wkładów do beczek. Te indywidualnie dopasowane linery chronią różnego rodzaju pojemniki zewnętrzne.

Materiał pakowany bezpośrednio do zbiornika może go znacznie lub trwale zanieczyścić, a użycie dobrze dobranych worków pozwala tego uniknąć. Stosując je, można ograniczyć koszty eksploatacji pojemnika, ponieważ wkładki do beczek są znacznie tańsze niż wymiana całego kontenera zewnętrznego. Dodatkową ich funkcją jest podwyższanie poziomu barierowości oraz izolacji produktów płynnych i stałych (alkohole, farby, soki, silikony). Najważniejszą zaś wydaje się troska o naszą planetę poprzez zminimalizowanie odpadów do minimum.

 

Wkładki do beczek dopasowane do przechowywanego materiału

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań podczas projektowania, a następnie produkcji worków, pozwala wykorzystać je do różnorodnych substancji. Wymienić wśród nich można smary, farby płynne i proszkowe, silikony, produkty spożywcze, ale również trudne do czyszczenia kleje, kompozyty, barwniki tekstylne oraz żelkoty.

Worki typu BARRIER BAG zabezpieczają przed korozją i są rekomendowane w przemyśle elektronicznym. Produkty te zapewniają ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, do których zaliczyć można chociażby tlen czy parę wodną.

Wkładki foliowe ESD BAG rozładowują ładunek elektryczny, dlatego są idealnym rozwiązaniem do przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Zgrzewalne produkty doskonale chronią przed zabrudzeniami, wilgocią czy uszkodzeniami sprzętu. Ten sposób zabezpieczenia gwarantuje dłuższą żywotność zawartości.

Worki klasyczne zapewniają ekonomiczną ochronę różnorodnych produktów (proszki czy ciecze). Dopasowane są do potrzeb użytkownika – można je łatwo skręcić, zgrzać oraz zawiązać w celu ochrony zawartości.

 

Worki do beczek

 

Zabezpieczenie szczelności hoboków

Firma Euro Barrel Bag zadbała także o hoboki, dlatego w swojej ofercie posiada DISC FOR BAG. Jest to krążek chroniący dekiel, za sprawą którego można zamknąć pojemnik i dodatkowo zabezpieczyć zawartość przed zanieczyszczeniami i wyschnięciem, jednocześnie nie brudząc wieczka. To doskonałe rozwiązanie dla wielokrotnego używania dekla bez potrzeby jego czyszczenia czy wymiany.

Plastikowe lub metalowe wiaderka (beczki) z pokrywką oraz uchwytem do ich przenoszenia najczęściej wykorzystywane są do przechowywania płynów (np. farby, lakiery, kleje) lub materiałów sypkich (granulaty chemiczne). Hoboki do przetrzymywania czy przenoszenia żywności (sosy, marynaty, koncentraty, kiszona kapusta, ogórki, itp.) muszą być zrobione z tworzyw, które są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Krążek chroniący dekiel firmy Euro Barrel Bag to doskonały wybór wspomagający zachowania ich świeżości oraz przydatności do spożycia.

 

 

 

 

 

 

https://ebbag.pl/


Komentarze