Data publikacji: .

Jak zaoszczędzić na ponownym zakupie, czyszczeniu i utylizacji beczek?Oszczędność

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości worków do beczek z okrągłym dnem, oferującym rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Wykonujemy worki z folii LDPE,ESD oraz folii barierowej w dowolnych kolorach i rozmiarach, antystatyczne, z nadrukiem. Nasze wkłady zapewniają nie tylko ochronę Twoich produktów, ale także maksymalizują ponowne wykorzystanie pojemnika, zwiększając wydajność produkcji i wspierając inicjatywy ekologiczne na najwyższym poziomie.


Świadomość

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii masz gwarancję, że Twoje produkty będą bezpieczne do momentu całkowitego zużycia. Nasze worki doskonale chronią przed zabrudzeniami, co przekłada się na oszczędność czasu i ograniczenie kosztów czyszczenia, eliminując potrzebę wymiany beczek czy wiader. Worki dostępne są dla pojemników, beczek i hoboków od 1 do 2500 litrów.


Wyróżnij się
Bonus w postaci czystej beczki lub wiadra dla Twojego klienta to plus dla Ciebie. Produkt z worka wyciśniesz do ostatniej kropli.
Nasz ciągły rozwój i zaangażowanie w doskonalenie procesów produkcji gwarantują innowacyjne i najwyższej jakości produkty. Dążymy do dostarczania rzeczywistych rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ekologia 

W trosce o środowisko naturalne oferujemy produkty, które minimalizują ilość odpadów. Nasze worki poddają się recyklingowi w 100%, co pozwala zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Koncentrujemy się na redukcji odpadów w całym łańcuchu produkcyjnym, co zwiększa Twoje szanse na sukces w przyszłości.


Elastyczność 
Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich potrzeb. Możemy wyprodukować worki o dowolnym rozmiarze i grubości, zapewniając pełną satysfakcję i spełniając wszelkie oczekiwania naszych klientów. Worki mają grubość od 30 do 280 mikronów.

Doskonale chronią przed zabrudzeniami
Nasza linia wkładów do naczyń cylindrycznych i wiader zapewnia czystość produktu i obniża koszty łańcucha dostaw poprzez zwiększenie wydajności operacyjnej, magazynowej, przeładunkowej i transportowej. Projektujemy i produkujemy opakowania, aby dopasować je do konkretnych potrzeb produktu.
Oferujemy różnorodne rozwiązania, aby zapewnić integralność produktu i poprawić wydajność.

Projektowanie i produkcja LINERÓW
Celowe projektowanie – specjalnie dostosowane do Twoich pojemników.
3xP = Pomiar naczynia – Projekt – Produkcja
Do naszego flagowego produktu – worków z okrągłym dnem, dodaliśmy również inne produkty, które oferujemy Wam jako kompletne i indywidualne rozwiązania.

Nasze produkty sprawdzają się w branżach: chemicznej, budowlanej, kosmetycznej, farmaceutycznej, elektronicznej, spożywczej i wielu innych.

Zapraszamy na stronę Euro Barrel Bag