Adam Ambrożkiewicz dołączył do zespołu pracowników WRH Global Polska 1 lutego. Do obowiązków nowego Project Managera należeć będzie sprzedaż maszyn wąskowstęgowych Omet w Polce.

WRH Global Polska zatrudniła nowego Project Managera

Firma WRH Global Polska sp. z o.o. Jest wyłącznym przedstawicielem firmy Omet na terenie Polski. Maszyny wąskowstęgowe to wielozespołowe, innowacyjne i wszechstronne rozwiązania dedykowane dla przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji etykiet i opakowań. Adam Ambrożkiewicz od 20 lat zdobywał doświadczenie w międzynarodowych firmach z sektora poligraficznego i opakowaniowego.

Przed dołączeniem do zespołu WRH Global Polska sp. z o.o., Adam Ambrożkiewicz współpracował z Xerox, Xeikon, Heidelberg, Riso oraz Infosystems SA. Wśród asortymentu sprzedawanego przez firmę znajdują się maszyny stosujące różne techniki drukowania – offestową, fleksograficzną, rotograwiurową, sitodrukową oraz cyfrową. Poza sprzedażą, Project Manager będzie odpowiedzialny także za kompleksową opiekę nad polskimi użytkownikami. Doświadczenie Adama  Ambrożkiewicza obejmuje także działalność doradczą w zakresie rozwoju biznesu dla firm zainteresowanych wdrożeniami technologicznymi w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma ma nadzieję na wzmocnienie pozycji WRH Global Polska w segmencie produkcji opakowań oraz dalszy rozwój działań na rynkach niezwiązanych z poligrafią. Bogate doświadczenie nowego Project Managera ma zapewnić wzrost sprzedaży urządzeń Omet w Polsce. 

Dowiedz się więcej o firmie