Firma Plastigo oferuje serię maszyn Borche BH z nowatorskim układem zamykania. Stabilność układu zapewnia producent z gwarancją przedłużoną na 5 lat.

Wtryskarki Borche BH z dłuższą gwarancją

Użytkownicy wymagających sektorów rynku mocno skupiają się na zaawansowanych technologicznie detalach, produkcji w krótkich cyklach oraz zachowaniu czystości w strefie formy. Marka Plastigo, wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom, oferuje serię maszyn Borche BH. Niezawodne, szybkobieżne wtryskarki cechuje siła zamykania na poziomie 200 – 500 ton. Maszyny te idealnie sprawdzają się w branży opakowaniowej, a także w segmencie elektroniki oraz akcesoriów medycznych.

 

Specjaliści z firmy Plastigo rekomendują, że przy pracy w suchym cyklu, maszyna o sile zwarcia 2000 kN osiąga czas cyklu równy 2 sekundom. Większe maszyny, o wadze np. 500 ton, pracują za to w cyklu wydłużonym zaledwie o 1 sekundę, Krótszy jest także czas całkowitego cyklu we wtryskarkach. Możliwe jest to dzięki podwójnemu systemowi hydraulicznemu, który umożliwia realizacje ruchów równoległych.

 

Przy zwiększonym tempie pracy maszyna nadal zachowuje wysoką precyzję działania, dzięki prowadzeniu płyty ruchomej na prowadnicach liniowych. Specjalny, opatentowany system układu wtryskowego daje możliwość szybkiej reakcji na wytyczone parametry oraz bardzo dokładny wtrysk. Zawór proporcjonalny kontroluje ruchy formy, a przy tym zachowana jest powtarzalność pozycji z dokładnością do 0,5mm. 

 

Wtryskarki serii Borche BH posiadają innowacyjny układ zamykania, który łączy w sobie zalety systemu maszyn dwupłytowych oraz typowego układu kolanowego. Stabilność układu potwierdza wydłużona na 5 lat gwarancja producenta. Całą serię BH można przetestować w magazynie znajdującym się w Częstochowie. Wtryskarki Borche BH w specjalnej ofercie posiadają 3-letnią gwarancję. 


Bądź na bieżąco z Plastigo.pl

 

Dowiedz się więcej o serii wtryskarek Borche BH

Źródło: Plastigo