21 kwietnia 2005 r. w Düsseldorfie rozpoczynają się 17. Międzynarodowe Targi Maszyn Pakujących, Opakowań i Maszyn Cukierniczych Interpack z tej okazji dla użytkowników serwisu wspólnie z organizatorem targów przygotowaliśmy niespodziankę - 4 karty wstępu uprawniające do wejścia na tereny targowe w Düsseldorfie.

Jak poinformowali nas organizatorzy Interpaku po znacznej przebudowie i rozbudowie terenów targowych w Düsseldorfie do dyspozycji uczestników targów będzie w tym roku ponad 160.000 m2 powierzchni wystawowej netto. Teren wystawowy został wynajęty w całości przez prawie 2.300 wystawców z 56 krajów. Tegoroczny Interpack oczekuje na przybycie ponad 170 tys. gości z firm przetwórczych, pakujących, handlowych i spedycyjnych oraz projektantów i konstruktorów opakowań, którzy na nadreńskiej wystawie znowu szukać będą nowych wrażeń i impulsów.

Jako jedne z najbardziej uznanych targów dóbr inwestycyjnych w świecie targi Interpack 2005 zaprezentują przedstawicielom najważniejszych branż nowe produkty z dziedziny farmaceutycznej, spożywczej i kosmetycznej oraz innowacyjne rozwiązania i usługi dla wszystkich branż przemysłowych pakujących swoje produkty.
Targi po raz kolejny zaprezentują pełną informację o procesach wytwórczych aż po zapakowany produkt finalny. Branże zajmujące się pakowaniem jak i przemysł cukierniczy znajdą w Düsseldorfie trendy, nowości i specjalne rozwiązania potrzeb związanych z pakowaniem.
Zainteresowanych uczestnictwem w tegorocznej edycji targów Interpack informujemy, iż w dyspozycji redakcji serwisu znajdują się
4 jednodniowe, bilety wstępu na tereny targowe w Düsseldorfie - aby zdobyć wejściówkę należy wziąć udział w naszym konkursie i nadesłać do redakcji poprawną odpowiedź na pytanie:

Co ile lat odbywają się kolejne edycje targów Interpack 2005?

Odpowiedzi konkursowe do dnia 31 marca 2005 wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz danych teleadresowych prosimy przesyłać mailem na adres redakcji: KLIKNIJ.

Spośród nadesłanych poprawnych zgłoszeń wyłonimy 4 zwycięzców konkursu, którzy otrzymają jedną, jednodniową kartę wstępu na targi. Bilet wstępu będzie można wykorzystać w wybranym dniu trwania targów w dniach od 21 do 27 kwietnia br. w godzinach otwarcia ekspozycji (10.00 - 18.00).

Uwaga: karty wstępu na Interpack 2005 uprawniają do bezpłatnego dojazdu i powrotu z targów publicznymi środkami komunikacji VRR (Verkehrsverbund Rhein-Ruhr) oraz VRS (Verkehrsverbund Rhein-Sieg).
Wszelkich informacji odnośnie Interpaku udziela przedstawicielstwo Messe Düsseldorf GmbH w Polsce:

A.S. Messe Consulting Sp. z o.o.
Ul. Bokserska 71
02-690 Warszawa
Tel. 022 843 26 13, 843 54 74
Fax 022 843 18 25
e-mail: targi@as-messe.pl
www.as-messe.pl
Źródło: ''