Książka "Tektury graficzne i opakowaniowe" wydana została przez firmę ECCO-PAPIER. Nowa publikacja jest autorstwem wybitnego specjalisty w dziedzinie poligrafii dr inż. Stefana Jakucewicza.

Książka omawia szczegółowo budowę i klasyfikację tektur wielowarstwowych, ich właściwości i techniki zadrukowywania, uszlachetniania, wykrawania i sklejania. Zamieszczono w niej również informacje na temat parametrów określających jakość tektur, a także wiele innych cennych wiadomości.
Nowe wydanie zawiera starannie dobrane przez autora ilustracje, zaczerpnięte między innymi z zagranicznych pozycji: "Fruitful Knowledge. Printing Paperboard in sheetfed offset" wydanej przez M-Real Corporation IBP Board oraz "Paperboard Reference Manual" wydanej przez Iggesund Paperboard AB.

Publikacja została wydrukowana przez Drukarnię Naukowo Techniczną w Warszawie na papierze Alpa Matt, którego dystrybutorem w Polsce jest firma ECCO-PAPIER.
Książkę można wygrać w konkursie zorganizowanym wspólnie przez firmę Ecco-Papier oraz Redakcję serwisu www.opakowania.com.pl.
Wystarczy podać trzy nazwy kartonów pochodzących z oferty firmy Ecco-Papier.

Odpowiedzi konkursowe do dnia 23 grudnia prosimy przesyłać mailem na adres Redakcji: KLIKNIJ.

Na zwycięzców czeka wspaniały prezent świąteczny, 3 egzemplarze książki "Tektury graficzne i opakowaniowe".
Źródło: ''

Komentarze

  • Pytanie

    Chciałbym wejść w posiadanie tej książki(Tektury graficzne i opakowaniowe).Szczęścia do konkursów nie mam jakwięc ją kupić?

  • bezcenna książka

    Publikacja jest "bezcenna" -została wydana wyłącznie dla klientów i wspołpracowników firmy Ecco-Papier.