Już po raz drugi Grupa Biuro Plus, jeden z kluczowych klientów Sektora Office, przyznała firmie Antalis Poland "Złotą Sztabkę"- wyróżnienie dla najlepszego dostawcy w kategorii "Najlepsza Obsługa Logistyczna w 2002 roku".

Dyplom uznania wraz z symboliczną "Złotą Sztabką" został uroczyście przekazany przez Zarząd Grupy Biuro Plus na ręce Joanny Smolińskiej, prezesa zarządu firmy Antalis Poland. «Prestiżowe wyróżnienie klienta jest dla Antalis powodem do dumy ale równocześnie zobowiązaniem do dalszej pracy nad doskonaleniem wszystkich obszarów działania, które wpływają na jakość oferowanego przez naszą firmę serwisu» - powiedziała Joanna Smolińska, odbierając wyróżnienie.

Biuro Plus to dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska sieć biuroserwisowa zrzeszająca ponad 20 firm z całego kraju. Firma chcąc zapewnić wysoką jakość obsługi swoich klientów opiera się na współpracy z najlepszymi, sprawdzonymi dostawcami. Większość jej członków działa w branży biurowej od ponad 10 lat i wielu z nich od początku swojego istnienia związanych jest z firmą Antalis, (wcześniej Nitech).

Antalis to wiodący dystrybutor B2B materiałów służących do komunikacji wizualnej (papierów dla poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych i produktów VisCom).
Źródło: ''