Firma M&H Plastics promuje swoje nowe tubki do kosmetyków serii „water clear”. Tubki zapewniają wysoką transparentność. Opakowania te łączą w sobie wysoką elastyczność z delikatnością i przyjemnością w dotyku. Z praktycznego punktu widzenia, główną zaletą przeźroczystej, a zarazem giętkiej tuby jest wysokiej jakości powłoka, na której można umieścić nadruk. Daje to efekt czystości i klarowności oraz widoczność produktu.

Tuby wykonane z laminatu, tworzywa lub aluminium, z zakrętką lub z zamknięciem, coraz częściej pojawiają się na regałach sklepowych. Są nie tylko praktyczne, ale posiadają atrakcyjny wygląd, o czym skutecznie przypominają nam ich producenci. Jeszcze nie tak dawno, mogliśmy podziwiać białe i srebrne tuby wykorzystywane w branży kosmetycznej. Dzisiejsza różnorodność tych opakowań nie pozwala nam wyjść z zachwytu, a ich zawartość to już nie tylko kosmetyki, ale także artykuły spożywcze czy ogólnie rzecz ujmując towary food. Zalety tego typu opakowania są rozliczne a ich zastosowanie coraz szersze.

Przykład firmy M&H Plastics podkreśla ciągłe poszukiwania producentów tub aby przyciągnąć potencjalnych klientów nowinkami. Producenci bowiem znają jedną z podstawowych prawd handlowych: klient kupuje oczami...

Źródło: M&H Plastics
Źródło: ''