W dniu dzisiejszym, tj. 25 września br., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich ruszyła kolejna, odbywająca się co dwa lata, edycja Targów Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD. Targi te odbywają się naprzemiennie z Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK. Równolegle z targami PAKFOOD odbywają się Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH. Cała impreza potrwa do czwartku, 28 września.

Wystartowały targi PAKFOOD oraz POLAGRA-TECH 2017! Dołącz do wydarzenia!

Targi PAKFOOD to miejsce, gdzie prócz gotowych opakowań, wystawcy prezentują szeroką gamę maszyn do wytwarzania opakowań i automatów pakujących. Na targach pojawia się sporo zagadnień z dziedziny logistyki, w tym prezentacje sprzętu i urządzeń transportu wewnętrznego, urządzeń gospodarki magazynowej, specjalistycznego sprzętu do przetwarzania informacji logistycznej. 

Tegoroczna edycja targów POLAGRA-TECH to wydarzenie poświęcone branży mięsnej, rybnej i spożywczej. Przyszła będzie skierowana do branży piekarskiej i cukierniczej. POLAGRA-TECH składa się z dwóch salonów tematycznych: Salon Technologii Mięsnych i Rybnych oraz Salon Technologii Spożywczych. Wydarzenie jest miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych oraz nowości rynkowych.

 

Opakowania.com.pl po raz kolejny weźmie aktywny udział - w tym ważnym dla naszej branży opakowań - wydarzeniu!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska nr 48 w pawilonie 3

Fotorelacja z targów - już niebawem!

 

Dowiedz się więcej