PLASTPOL To najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie i maszyny. Wystawa jest najbardziej międzynarodowymi targami w Polsce. Swoje stoiska mają tu firmy z ponad 30 państw z całego świata, a odwiedza je co roku 17 tysięcy specjalistów i właścicieli firm – liderów na rynku.

PLASTPOL 2011 był większy o 20% niż w roku poprzednim - tony nowoczesnego sprzętu, setki nowości i 680 wystawców. Podobnie będzie teraz, bo XVI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych to jedna z największych imprez branżowych w Europie.

W Targach Kielce prezentowane są bowiem maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty oferują również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych. Można obejrzeć również całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.
PLASTPOL
Wysoki poziom prezentowanych na targach produktów co roku sprawia, że najlepsi z najlepszych wyróżniani są złotymi medalami Targów Kielce. W 2011 roku zwycięzców wyłoniono w 5 kategoriach: maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw sztucznych, tworzywa i środki pomocnicze, techniki specjalne oraz technologie. W sumie przyznano 23 wyróżnienia i 10 złotych medali. Za oryginalny sposób wystąpienia targowego, czyli aranżację stoiska przyznano 15 wyróżnień i 3 medale.

Od 1 lutego trwa III edycja konkursu wiedzy o przetwórstwie tworzyw sztucznych Omniplast. Jak co roku, jest on skierowany do firm będących wystawcami targów PLASTPOL.

Zapraszamy
Źródło: ''