Ponad sto osób wzięło udział w kolejnej konferencji z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbyła się 20 listopada br. w Warszawie. Cykl organizuje, wraz z Partnerami, wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy.

Za nami konferencja z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”
Konferencja W tym roku Partnerami były firmy: 3M Poland, FLEXcon Europe, Digiprint, Lesko Engineering, Scorpio, System P, UPM Raflatac Polska, Xeikon International BV. Patronat sprawowały Polska Izba Fleksografów i Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych. Relacja z wydarzenia ukaże się w najbliższym, grudniowym wydaniu „Świata DRUKU”.

Serdecznie dziękujemy Partnerom za wspólne przygotowanie ciekawego programu konferencji. Dziękujemy także uczestnikom za przybycie i wysłuchanie prezentacji. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znalazł interesujące dla siebie zagadnienia. Potwierdzali to Państwo w rozmowach kuluarowych i w wypełnionych ankietach, które zwrotnie otrzymaliśmy. Do zobaczenia na przyszłorocznej, 9., tym razem dwudniowej konferencji z tego cyklu, którą zaplanowaliśmy na 9-10 października. - Świat Druku
Źródło: ''