Impact Centre DS Smith to miejsce, w którym specjaliści pomogą Ci podjąć decyzję dotyczącą opakowań i zrealizować zamierzone cele. Skorzystaj z warsztatów lub darmowego e-book'a "Opakowanie w marketingu mix".

Zapakuj swoje produkty z pomocą DS Smith

Wiedza uzyskana od strategów opakowań pomoże w zwiększeniu sprzedaży i przyniesie oczekiwane, długoterminowe efekty. Warsztaty rozwijają wyobraźnię i pomagają odkryć inspiracje w zakresie opakowań. Podczas spotkań omawiane są aktualne trendy i praktyki, wykorzystywane w danej lokalizacji czy kraju. 

Impact Center to miejsce, w którym specjaliści badają drogę, jaką pokonuje opakowanie danego produktu - od procesu pakowania, przez łańcuch dostaw, do finalnego odbiorcy. To odwzorowane środowisko sklepowe, w którym możliwe jest sprawdzenie, jak odpowiedni wybór opakowania wpływa na decyzje zakupowe konsumentów.

Dzięki wiedzy specjalistów możliwe jest testowanie najlepszych praktyk w zakresie opakowań oraz wykorzystanie tych informacji w praktyce. Firma DS Smith postanowiła przekazać swoją wiedzę także w pigułce, umożliwiając pobranie darmowego e-book'a. Materiał przedstawia nowe spojrzenie na rolę i potencjał opakowań w zwiększeniu sprzedaży. 

 

Pobierz e-book'a


Dowiedz się więcej o Impact Centre DS Smith