Jeśli nie jest Ci obojętny los środowiska, a obserwując świat widzisz, jak dużo odpadów produkują niektóre firmy? A może słyszałeś o ciekawej akcji edukacyjnej? Podziel się tym z nami. Wytypuj EKO-HIT i EKO-KICZ.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo”
Przedsiębiorca Efektywny SurowcowoWejdź na stronę www.facebook.com/efektywnysurowcowo lub na stronę efektywnysurowcowo.pl i prześlij nam swoją propozycję w formie wiadomości, zawierającej opis oraz zdjęcie lub film. Twoje propozycje na EKO-HIT przekażemy Kapitule Konkursu, która wytypuje najbardziej proekologiczny produkt lub sługę. Zgłoszenie EKO-KICZu zostanie poddane głosowaniu internautom. Ty również możesz zagłosować na swoją propozycję. Każdy, kto weźmie udział w konkursie, otrzyma premierowy numer czasopisma edukacji ekologicznej MinilLO&Aniela w wersji pdf.

Zwycięska firma wybrana przez Kapitułę Konkursu otrzyma tytuł „Najefektywniejszego Surowcowo Przedsiębiorcy roku 2012”. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Gali Finałowej na III Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku 18 czerwca 2013 r.

Więcej informacji na stronach:
efektywnysurowcowo.pl
www.facebook.com/efektywnysurowcowo

lub u Koordynatora Projektu
Ewelina Melon
Specjalista ds. szkoleń i konferencji
512 108 434
szkolenia@ekocykl.org