Branża tworzyw sztucznych to dynamicznie rozwijający się sektor przemysłu. Ciągłe zmiany i innowacje które pojawiają się na rynku tworzyw sztucznych zmuszają przedsiębiorców działających w tym obszarze do podejmowania nowych działań. Rozwiązania te dotyczą zarówno usprawnień związanych z produkcją, jak również wiążą się z wprowadzeniem produktów czy też pozyskiwaniem klientów z nowych sektorów.

Zapraszamy na targi SyMas i MAINTENANCE
Doskonałą okazją zarówno do zapoznania się z nowościami z zakresu planowania i utrzymania produkcji, zarządzania procesem logistycznym materiałów sypkich i masowych, jak również do nawiązania kontaktów biznesowych z dostawcami technologii i urządzeń będą targi SyMas i targi MAINTENANCE. 5 i 6 października w Krakowie odbędą się dwie ważne dla przemysłu imprezy: targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE i targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas.

W ciągu dwóch targowych dni przedstawiciele uznanych firm zarówno z Polski, jak i z zagranicy zaprezentują maszyny i rozwiązania technologiczne stosowane wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się materiały sypkie i masowe. Z pewnością nie zabraknie takich urządzeń jak:
• maszyny mieszające,
• systemy ważenia i dozowania,
• urządzenia mierzące poziom zapylenia,
• filtry i dmuchawy.

Wszystkich Państwa, którzy są związani z branżą utrzymania ruchu oraz planowania produkcji zainteresują zapewne następujące rozwiązania prezentowane na targach:
• konserwacja maszyn i urządzeń, serwis, naprawy i narzędzia,
• automatyka, robotyka oraz diagnostyka,
• pneumatyka i hydraulika,
• oprogramowanie dla działu utrzymania ruchu,
• pomiary i monitorowanie.

Imprezy organizowane według formuły easyFairs® nie tylko wystawa targowa, ale i cykl wydarzeń towarzyszących. Stałym elementem targów są branżowe seminaria learnShops™ - są to prezentacje i pokazy przygotowane przez specjalistów i ekspertów z uznanych firm dostarczających sprzęt i praktyczne rozwiązania dla branży materiałów sypkich i masowych. W czasie tegorocznej edycji targów zaprezentowane zostaną takie tematy jak m.in.:
- Zawory zaciskowe AKO- seria VMC.
- SFET: Filtry w atmosferze wybuchowej – przykłady.
- Automatyczne półpodbieraki materiałów sypkich.
- Wykorzystanie efektu łożyska w najnowszych technologiach produkcji środków smarnych.
- Automatyczne smarowniczki – Najbardziej efektywne wspieranie gospodarki smarowniczej.

Podczas targów SyMas odbędzie się także Międzynarodowe Seminarium INDEX- Zagrożenia Wybuchowe w Zakładach Przemysłowych ATEX organizowane przez firmę Tessa Wolf i Synowie we współpracy z magazynem Powder & Bulk oraz easyFairs (więcej informacji o seminarium na stronie: www.strefaex.eu).
Już dziś zapraszamy Państwa do uczestnictwa w targach oraz zachęcamy do wcześniejszej rejestracji on-line. Wstęp na targi jest bezpłatny. Na stronie internetowej mogą Państwo również znaleźć wiele przydatnych informacji, a także zapoznać się z ciągle powiększającą się listą wystawców.
Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas.
Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE.

5 października 2011 r.: 9:00 - 16:00
6 października 2011 r.: 9:00 - 15:30

Hala Targów w Krakowie
ul. Centralna 41a, Kraków
www.easyfairs.com/symas2011
www.easyfairs.com/mtc2011

Biuro organizatora:
easyFairs Poland Sp. z o.o.
Al. Pokoju 82
31-564 Kraków
tel.: +48 (12) 651 95 20
fax: +48 (12) 651 95 22
e-mail: biuro@easyfairs.com


Źródło: ''