BIBP SP Z O.O., największy producent opakowań Bag in Box w Europie Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę kupna z firmą Montibox SL (Hiszpania).

Firma BiBP

Głównym celem było stworzenia rynkowego lidera specjalizującego się w innowacyjnych i elastycznych opakowaniach - bag in box. Jest to kolejnym kamieniem milowym w rozwoju BIBP na rynku. Krok ten umożliwia dostęp do parku maszynowego, wiedzy i doświadczenia pracowników i menedżerów Montibox, rodzinnej firmy, która może poszczycić się prawie 30-letnim doświadczeniem i doskonałymi relacjami z klientami z Europy Zachodniej. Montibox to pierwsza zagraniczna akwizycja. W przeszłości BIBP przejął już dwie polskie marki w 2016 i 2021 roku.

Firma Montibox SL (Hiszpania)

BiBP i Montibox łączą siły aby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku, który wymaga doskonałego produktu i profesjonalnego doradztwa. Nasza współpraca pozwoli nam kontynuować strategię BIBP, którą jest szybki, ale świadomy rozwój, zgodnie z wartościami naszej firmy „klient jest zawsze na pierwszym miejscu” oraz „together into the green future” - mówi Leszek Łysoń (CEO BIBP).

CEO BiBP Leszek Łysoń (po lewej) wraz z CEO Montibox Antonio Barranco Torres (po prawej) podczas oficjalnego podpisania umowy.

O BiBP:

 

BiBP jest producentem opakowań Bag in Box w formatach od 1,5l do 220l. Worki przeznaczone są do napełniania standardowego, gorącego i aseptycznego. BIBP dostarcza swoje produkty do 30 krajów na całym świecie, tym samym jest zarówno kluczowym dostawcą jak i pierwszym wyborem wielu klientów.