Audion Packaging Machines od wielu lat jest zaufanym dostawcą rozwiązań opakowaniowych dla dostawców i wiodących firm działających na rynku farmaceutycznym, medycznym i chemicznym. Sektor „life science” cechuje szybki rozwój i związany z tym wzrost wymagań. Firmy i dostawcy muszą kontynuować wprowadzanie innowacji i projektów na najwyższym poziomie w celu utrzymania przewagi konkurencyjnej.

Zgrzewarki próżniowe Power Sealer - pakowanie w środowisku cleanroom

Opakowanie jest niezwykle ważne, zwłaszcza w przypadku wysokiej jakości produktów zdrowotnych, surowców chemicznych i wyrobów medycznych.

Kalibracja i walidacja procesów zgrzewania

W przemyśle  farmaceutycznym i medycznym istnieje duże zapotrzebowanie na walidację procesu. Każdy pakiet musi spełniać określone wymagania. Szczególnie w świecie medycznym ważne jest, aby używać zgrzewarek, które można skalibrować, co umożliwia walidację procesów zgrzewania. Walidacja procesów zgrzewania gwarantuje, że można udzielić gwarancji na stałą jakość zgrzewu. Dotyczy to takich parametrów jak ciśnienie zgrzewania, czas zgrzewania i temperatura.

Zgrzewarka próżniowa Powersealer może być dostarczona ze świadectwem kalibracji i wszystkimi odpowiednimi skryptami walidacyjnymi.

Powersealer w pomieszczeniach cleanroom

Cleanroom  to czyste środowisko pracy zaprojektowane w celu zmniejszenia lub wyeliminowania zanieczyszczenia produktu, procesu produkcyjnego lub badań prowadzonych w tym środowisku.

Atmosfera w cleanroomie (ISO 5) musi zawierać 10 000 razy mniej cząstek większych niż 0,5 µm niż normalna atmosfera. To redukcja z 35 milionów cząsteczek na metr sześcienny do około 3500. Audion Packaging Machines opracował zgrzewarkę próżniową zaprojektowaną specjalnie do użytku w pomieszczeniach czystych. W tym celu wprowadzono szereg ważnych zmian. Korekty te zostały wprowadzone po intensywnej współpracy z ekspertami ds. zanieczyszczeń z różnych firm. Doprowadziło to do powstania szeregu zgrzewarek i zgrzewarek próżniowych, które w pełni spełniają wszystkie wymagania środowisk cleanroom ISO 5.

Podobnie jak wielu naszych klientów działających w sektorze live science, wciąż wprowadzamy innowacje w zakresie jakości, komfortu obsługi i wygody, ale także w zakresie możliwości zapisu i analizy (również zdalnej) danych.

Power Sealer:

  • Sprawdzona jakość dla cleanroom
  • Różne długości listw zgrzewających (520 mm, 720 mm, 1020 mm)
  • Możliwość walidacji procesu zgrzewania
  • Możliwość kalibracji
  • Łatwość użytkowania
  • Wszystkie modele ze stali nierdzewnej
  • Próżnia za pomocą czystej pompy V

zgrzewarka próżniowa

Firma Audion Packaging Machines

Firma Audion Packaging Machines została założona w 1947 roku i jest producentem maszyn do pakowania. Jej siedziba znajduje się w Holandii, a  zakłady produkcyjne znajdują się w Holandii i Niemczech. Dzięki globalnej sieci jest reprezentowana w ponad 65 krajach, w Polsce przez TECHNO PPHU SJ.

Jedną z unikalnych cech Audion Packaging Machines jest to, że w przeciwieństwie do innych producentów maszyn, jest zarządzanie całą inżynierią i produkcją we własnym zakresie. Zaletą własnej inżynierii i produkcji jest to, że oprócz szerokiego, znormalizowanego asortymentu produktów, jest również możliwość opracowania rozwiązania pod bardzo specyficzne wymagania klienta.

Firma Techno PPHU SP.J.