Firma Mark Andy poinformowała o zmianach na stanowiskach w jej strukturach, które nastąpiły 1 stycznia br. Tom Cavalco, pełniący dotąd funkcję Managing Director w Europie, objął stanowisko Executive Vice President w globalnych strukturach Mark Andy Inc. Z kolei Przemysław Polkowski, pełniący dotąd funkcję Product Manager w Mark Andy Inc., objął stanowisko Mark Andy Poland Director.

Tom Cavalco, pełniąc funkcję Executive Vice President Mark Andy Inc., będzie odpowiedzialny za sprzedaż na rynkach Europy, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Jest on związany z firmą Mark Andy Inc. od 18 lat. Swoją karierę w jej strukturach rozpoczął na stanowisku Technical & Print Manager, by następnie objąć funkcję Sales Manager Eastern Europe. W 2015 roku jako Sales Director Europe był pomysłodawcą otwarcia centrum demonstracyjnego w Warszawie, dedykowanego przede wszystkim klientom z Europy i Azji. 

Tom CavalcoTom Cavalco
 

Przemysław Polkowski związany jest z Mark Andy od ponad 10 lat. Przez pierwszych pięć lat pracował w firmie będącej ówczesnym dystrybutorem tej marki w naszym kraju. Po uruchomieniu Mark Andy Poland, objął w niej stanowisko Sales Manager.


Przemysław PolkowskiPrzemysław Polkowski


- „Obu panom dziękujemy za zaangażowanie w pracę i życzymy kolejnych sukcesów w ich dynamicznie rozwijającej się karierze zawodowej. Mamy nadzieję, że również w przyszłości przyczyni się ona do rozwoju całej firmy, jak to miało miejsce dotychczas”
– mówi PJ Desai/Jason Desai, CEO Mark Andy Inc.

 

Dowiedz się więcej o Mark Andy

 

Źródło: Mark Andy