W dniu 2 listopada br. prezesem zarządu firmy Papyrus Sp. z o.o. został Paweł Bielak, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad bieżącą działalnością spółki. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie Antalis Poland, a ostatnio – w Kappa Packaging Warszawa.

Nowy prezes jest absolwentem ekonomii Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również podyplomowe studia MBA. Paweł Bielak zdecydował się przyłączyć do Grupy StoraEnso, ponieważ w firmie Papyrus widzi nowe wyzwania zawodowe. Wierzy w sukces, który można osiągnąć dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jaki posiada Papyrus. Prywatnie jest ojcem dwóch synów, a jego pasją jest psychologia, muzyka i narty.

Zmiana nastąpiła także na stanowisku kierowniczym w oddziale węgierskim koncernu Papyrus. Jakob Jonsson piastujący obecnie stanowisko wiceprezydenta Merchant National Accounts w oddziale koncernu Stora Enso na Amerykę Północną przejmie z dniem 1 stycznia 2005 roku fotel dyrektora zarządzającego Papyrus Hungary. Pozostający do tego czasu na tym stanowisku Gussi Emri obejmie analogiczne stanowisko w szwedzkim oddziale koncernu Papyrus.
Źródło: ''