Firma SUWARY Packing Sp. z o.o. powstała jako spółka zależna w 100% od firmy SUWARY S.A., która to funkcjonowała od 1950 r. jako Spółdzielnia Inwalidów, a następnie została przekształcona w Zakład Pracy Chronionej. W 1995 r. firma przeobraziła się w Spółkę Akcyjną, a od października 1998 r. firma SUWARY S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przedmiotem działalności spółki SUWARY S.A. jest działalność produkcyjna, usługowa i handlowa obejmująca w szczególności produkcję artykułów z tworzyw sztucznych. Obecnie firma produkuje następujące podstawowe asortymenty wyrobów :

- Butelki 0,25l; 0.5l; 1.0l z wąskim i szerokim otworem wlewowym; 2.0l,
- Kanistry: 4l; K5A; K5; oraz K5N; K10; KS10; K20; K30
- Konewki ogrodowe o pojemnościach 2,5; 5 i 10 l.
- Opakowania PET 0.5l i 1.0l z otworem wlewowym 28mm.

Park maszynowy stanowią urządzenia rozdmuchowe firmy UNILOY, których wiek nie przekracza 5 lat a dwie największe maszyny wyprodukowane zostały w 1999 i 2000 roku. Nowością naszej oferty jest 6-cio kolorowy nadruk na opakowaniach wykonywany metodą sitodruku. Stosowane przez nas farby UV gwarantują większą trwałość niż np. etykieta samoprzylepna. Należy tu podkreślić wysoką jakość nadruku, jego walory estetyczne i bardzo wysoką wydajność drukowania rzędu 4 000 szt/ 1 h.Produkowane przez SUWARY opakowania spełniają międzynarodowe normy dotyczące przewozu materiałów niebezpiecznych koleją i transportem samochodowym (odpowiednio RID i ADR). Posiadają także certyfikaty wydane przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań (COBRO), Świadectwa Dopuszczenia do Obrotu z Instytutu Leków oraz atesty PZH. Aby sprostać wymaganiom jakościowym klientów w 1996 r. firma wdrożyła System Zapewnienia Jakości ISO 9001 potwierdzony certyfikatem wydanym przez TUV CERT w Essen. Obecnie firma znajduje się w trakcie wprowadzania nowej normy ISO/TS/16949. Prowadzona przez SUWARY polityka sprzedaży jest oparta na stałej współpracy z partnerami handlowymi oraz na pozyskiwaniu nowych długoterminowych odbiorców. Większość wyrobów spółki jest sprzedawane na rynku krajowym. Do grona naszych odbiorców należą takie znane firmy jak :
Atlas,
Rafineria Gdańska,
Polski Koncern Naftowy,
Organika Łódź
i inne.
Firma sprzedaje również swoje produkty za granicę m.in. do Holandii, Niemiec, Francji, Norwegii oraz Litwy i Ukrainy Firma SUWARY Packing prowadzi również szeroko zakrojoną działalność inwestycyjną mającą na celu zwiększenie potencjału produkcyjnego, unowocześnienie produkcji, a także obniżenie jej kosztów. W toku bieżących usprawnień, jakie w skali całego roku są prowadzone przez wszystkie komórki organizacyjne, udało się usprawnić i zoptymalizować wiele procesów produkcyjnych w sposób, który pozwala podnieść jakość wyrobów i zwiększyć komfort pracy naszych klientów.

Dane adresowe

Zapraszamy:
www.suwary.com.pl
Źródło: ''

Komentarze

  • uwaga

    a moze zrobilibyscie jakies kubki z tworzyw sztucznych dla przemyslu spozywczego o pojemnosci 1100ml