W tegorocznych targach INTERPACK, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach od 12 do 15 maja 2011 r., weźmie udział Zrzeszenie Francuskich Producentów Urządzeń Technologicznych i Maszyn Pakujących GEPPIA. Jego celem jest wsparcie i zaprezentowanie kompleksowej oferty rozwiązań przemysłowych i handlowych francuskich producentów urządzeń obecnych na targach.

Zrzeszenie GEPPIA promuje innowacje francuskich producentów urządzeń i maszyn pakujących obecnych na targach INTERPACK 2011
Podczas targów INTERPACK 2011 GEPPIA przedstawi innowacje około trzydziestu członków Zrzeszenia, specjalizujących się w produkcji urządzeń do pakowania i konfekcjonowania towarów. Wśród prezentowanych nowości trzy zasługują na szczególną uwagę :

• VersaFilm® - nowa gama owijarek palet w folię termokurczliwą, w technologii bez szyny zgrzewającej, firmy CERMEX (SIDEL GROUP),
• maszyna do termoformowania Roll’n blow prezentowana przez SERAC GROUP, umożliwiająca produkcję butelek ze zwykłej plastikowej folii,
• a także nowa koncepcja maszyn, prezentowana przedpremierowo przez firmę SLEEVER INTERNATIONAL, która pozwala zaoszczędzić do 35% na materiałach eksploatacyjnych.

Wszystkie nowości oferowane przez firmy wchodzące w skład Zrzeszenia GEPPIA (lista poniżej) przedstawiono w broszurze przygotowanej specjalnie na targi. Z dokumentem tym można się zapoznać i pobrać go ze strony internetowej :
http://www.geppia.com/geppia/easysite/geppia-int/en-us/press/interpack-2011-press-release-french-oem

Na targach INTERPACK 2011 obecnych będzie około trzydziestu firm francuskich, które zrzesza GEPPIA. Są to: APEX Automate - ARCIL (Aprium - Synerwave - Synerlink) - BERNHARDT et Cie - CDA LABELING - CERMEX (Grupa Sidel) - CETEC Industrie S.A. - CLARANOR - CLEXTRAL S.A - Ets. André ZALKIN & Cie - FARBAL Production - HEMA (Grupa Sidel) - IXAPACK - KARLVILLE Development SAS - LUCEO c/o Edixia (Grupa TIAMA) - MECAPACK S.A. (Grupa Proplast) – NEWTEC - OTOR (Grupa DS Smith) - PAKEA - PKB - REVTECH - SERAC Group (Nova) - SG2C - SLEEVER International - STERIFLOW Barriquand SAS - STOPPIL S.A. - TECHNIBAG - TECMA Pack - THIMONNIER.A. – TIFLEX SA

GEPPIA pozostaje do dyspozycji i chętnie odpowie na pytania wszystkich zainteresowanych w dniach od 12 do 15 maja na terenie stoiska D10-13 w Hali nr 6.

Kilka słów na temat GEPPIA :
Misją Zrzeszenia GEPPIA, bazującego na istniejących powiązaniach pomiędzy zrzeszonymi przedsiębiorstwami, jest wspieranie i promowanie producentów urządzeń oraz ich know-how. W ciągu pięciu lat istnienia Zrzeszenie GEPPIA pozyskało już blisko stu członków i partnerów. Należą do niego prawie wszyscy producenci specjalizujący się w projektowaniu i produkcji maszyn oraz linii pakujących, a także część producentów maszyn i urządzeń technologicznych.

www.geppia.com


Źródło: ''