Opis stanowiska:
ZADANIA:
- prowadzenie sekretariatu dyrektora
- asysta w całościowym nadzorowaniu przedsiębiorstwa
- nadzorowanie pracy recepcji
- wdrażanie i optymalizowanie procedur wewnętrznych

- nadzór administracyjny nad obiektem zakładu pracy
- nadzór i delegowanie zadań związanych z administracją obiektu

- nadzór i koordynowanie prac nad utrzymywaniem i doskonaleniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem
- optymalizowanie procedur i instrukcji w zakresie spełniania wymagań norm ISO 9001 i 14001
- współpraca z dostawcami i instytucjami zewnętrznymi w zakresie ZSZJiŚ

- uczestnictwo w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie z Funduszy Europejskich
- nadzór nad rozliczaniem projektów unijnych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, zdolności analityczne
- komunikatywność, samodzielność, wnikliwość, pracowitość i zaangażowanie
- umiejętność szybkiego uczenia się
- nienaganna aparycja
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
- umiejętność sporządzania instrukcji, procedur
- prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:
- znajomość innych języków obcych
- doświadczenie w pracy związane z Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001 i 14001
- znajomość norm ISO 9001, 14001
- uprawnienia Pełnomocnika ds. ISO lub auditora wewnętrznego
- doświadczenia w pozyskiwaniu i rozliczaniu dofinansowania z funduszy europejskich

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia z zakresu norm ISO 9001 i 14001
- szkolenia w zakresie DFE

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@rscautoid.pl