Opis stanowiska:
- Obsługa zgrzewarki do produkcja opakowań foliowych na podstawie zleceń produkcyjnych, zgodnie z ustalonymi terminami i jakością,
- Rozliczanie i raportowanie stanów ilościowych z wykonanego zlecenia produkcyjnego,
- Przeprowadzanie prób jakościowych,
- Dokonywanie ustawienia maszyny,
- Usuwanie drobnych awarii,
- Pakowanie wyrobów i przygotowanie ich do wysyłki,
- Współpraca z innymi pracownikami firmy,
- Dbanie o odpowiedni stan maszyny i jej gotowość do pracy,
- Utrzymywanie w porządku i czystości stanowiska pracy.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne lub zawodowe,
- Doświadczenie w pracach produkcyjnych – mile widziane doświadczenie w branży,
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn tego typu,
- Dyspozycyjność – możliwa praca zmianowa w przypadkach pilnych zleceń,
- Chęć i gotowość do pracy,
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
-Wynagrodzenie podstawa + premia,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Praca na pełny etat.

Lokalizacja miejsca pracy: 05-651 Drwalew – okolice Grójca, Góry Kalwarii, Piaseczna.