Opis stanowiska:
- nadzorowanie Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Produktu (SZJ i BP)
- usprawnianie procesów i procedur SZJ i BP
- nadzorowanie polityki ochrony środowiska realizowanej w firmie
- przeprowadzanie audytów Systemu Zarządzania Jakością i środowiskowych
- analizowanie problemów związanych z poziomem jakości wyrobów
- przeprowadzanie szkoleń dotyczących Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Produktu

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie na stanowisku Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością
- wiedza z zakresu normy ISO 9001
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- rozwój zawodowy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dobrą atmosferę pracy.

Oferty pisemne / CV, list motywacyjny / prosimy
kierować na adres, fax lub e-mail:

Dział Personalny
Fabryka Opakowań Kosmetycznych „POLLENA” S.A.
08-450 Łaskarzew, ul. Warszawska 77, www.pollena.com

tel./fax: +48/25/ 682-28-25, tel.: +48/25/ 684-50-33
e-mail: monika.sikora@pollena.com