Opis stanowiska:
• wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń
• nadzór nad procesem produkcyjnym
• diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
• przezbrajanie maszyn

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie techniczne
• wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
• umiejętność czytania dokumentacji i schematów
• doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:
• bardzo dobre warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu Europejskim i funkcjonującej na Światowym poziomie
• umowę o pracę na pełny etat
• możliwość rozwoju
• przyuczenie na dane stanowisko
• wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa
• bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu

Ścieżka awansu zależna od zaangażowania i predyspozycji kandydata.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@mch.com.pl z dopiskiem Pracownik utrzymania ruchu/ Dział Utrzymania Ruchu.