Opis stanowiska:
• opieka nad klientami z rynku zagranicznego i polskiego
• ofertowanie, przyjmowanie zamówień, nadzór nad ich realizacją
• ścisła współpraca z działem produkcji, kontroli jakości oraz magazynem
• doradztwo w zakresie oferowanych przez nas opakowań
• nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• wspieranie zespołu w działaniach sprzedażowych oraz marketingowych

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe
• znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie B2
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale
• znajomość Word, Excel, Outlook
• łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność podejmowania trafnych decyzji
• kreatywność, determinacja, zorganizowanie i umiejętność pracy w zespole pod presją

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
• pracę na samodzielnym stanowisku
• szkolenie wdrażające oraz ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach
• wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa związana z wynikami osiągniętymi w pracy
• bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@mch.com.pl z dopiskiem Specjalista ds. sprzedaży.