Opis stanowiska:
RSC AutoID Distribution, lider w branży automatycznej identyfikacji, od 18 lat na rynku, oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie etykietowania i znakowania towarów, posiadający także własną drukarnię etykiet samoprzylepnych, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży (Handlowiec) Etykiet/Inżynier Sprzedaży (urządzenia AutoID/ Systemy Etykietujące)
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Sprzedaż Etykiet, urządzeń AutoID, systemów etykietujących

Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B z zakresu etykiet samoprzylepnych, urządzeń autoid, systemów etykietujących, poparte sukcesami oraz wiedzę z zakresu opakowań i etykiet, jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, aktywną, asertywną i samodzielną zapraszamy do zespołu RSC. Będziesz uczestniczyć w licznych projektach, innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie etykietowania towarów. Poszukujemy handlowców z różnych obszarów Polski.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
- aktywną sprzedaż etykiet samoprzylepnych o szerokim spectrum zastosowań, urządzeń autoid, systemów etykietujących,
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
- przygotowywanie ofert cenowych i wysyłanie ich mailem,
- pozyskiwanie nowych klientów i nowych zleceń produkcyjnych,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży etykiet samoprzylepnych lub urządzeń autoid, systemów etykietujących,
- wysoka motywacja i skuteczność w sprzedaży,
- orientacja na wynik,
- znajomość branży opakowań i etykiet samoprzylepnych, urządzeń autoid (drukarki etykiet, skanery i terminale kodów kreskowych), systemów etykietujących
- prawo jazdy kat.B - warunek konieczny,
- mile widziane wykształcenie poligraficzne.

Oferujemy:
- pracę stacjonarną w biurze firmy, a po kilku miesiącach możliwość pracy zdalnej (home-office),
- możliwość ewentualnych wyjazdów do klientów,
- niezbędne narzędzia pracy,
- bardzo atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia,
- liczne szkolenia branżowe,
- udział w ciekawych projektach,
- pracę w dynamicznym i młodym zespole,
- stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@rscautoid.pl .

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RSC AutoID Distribution z siedzibą w Warszawie, ul. Białołęcka 158E, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.