Gość: Folia Maszynowa
2012-11-16 13:05
Folie stretch maszynowe wysoko rozciągliwe STRONG: specjalne folie z podwójnym klejem.
Folie stretch maszynowe wysoko rozciągliwe STRONG: specjalne folie z podwójnym klejem.

Folie stretch maszynowe STRONG o grubościach od 12 mikronów to specjalne folie wysokorozciągliwe wykorzystywane wszędzie tam, gdzie wymagane jest mocne zabezpieczenie palety do transportu, a gdzie dotychczas były zwykle stosowane folie standardowe o grubości 23, a często nawet 30 mikronów.
Folie Trioplast STRONG stosowane są często tam, gdzie występują modele owijarek z chropowatymi wałkami, ale także w przypadku ostrych kantów i rogów na palecie ( kostka brukowa, worki papierowe w mroźniach, palety z różnymi produktami np. przy konfekcjonowaniu, palety niestabilne, bloki mrożonego mięsa ).
Folie STRONG są dodatkowo wzmocnione podwójną warstwą kleju, co podczas owijania produktu na palecie dodatkowo zabezpiecza towar dzięki przyklejaniu się do powierzchni produktu i do wewnętrznych warstw folii, tworząc trudną do przerwania strukturę zabezpieczającą.
Ceny folii STRONG są wyższe niż ceny standardowych folii maszynowych, jednak dzięki wysokiej wydajności podczas owijania, koszt finalny owinięcia palety jest zwykle niższy od kosztu stosowania folii standardowych.
Gość: Folia Strech
2014-12-31 16:28
Re: Folie stretch maszynowe wysoko rozciągliwe STRONG: specjalne folie z podwójnym klejem.
Folie rozciągliwe stretch są powszechnie stosowane w wielu gałęziach przemysłu: spożywczym, papierniczym, budowlanym, poligraficznym, kosmetycznym i w wielu innych branżach gospodarki.

Oferujemy folię stretch w kilku standardowych nawojach, transparentną lub w kolorze czarnym, grubości 23µ. Zapraszamy zainteresowanych na naszą stronę sabo lub kontakt telefoniczny nr. 12 263 06 80