Gość: lucka_86
2021-12-03 12:02
Oprogramowanie do zarządzania zespołem
Cześć wszystkim,

pracuję w dużej firmie produkcyjnej (prawie 200 osób na zakładzie) i od jakiegoś czasu mamy problem z kontrolą wszystkich informacji o pracownikach (chodzi tu głównie o ważność szkoleń, uprawnień itd. a musimy tego pilnować). Arkusze w excelu to przeżytek i już od dłuższego czasu próbujemy wymusić na zarządzie wprowadzenie zmian w oprogramowaniu firmy.
I tu pojawia się zagwozdka - na rynku jest co najmniej kilka programów, które służą do zarządzania pracownikami. Nie chcę jednak rekomendować pracodawcy słabego programu, bo jak rzeczywiście go wdrożą i się nie sprawdzi to będą mi to wypominać i możemy zapomnieć o jakichkolwiek nowościach w firmie w przyszłości.
Wyświetlały mi się ostatnio reklamy programu skillbox ( https://skillbox24.com/). Wygląda okej.
Macie może opinie na ich temat albo inne rekomendacje? Jak tak dalej pójdzie to zajedziemy się w tym excelu....
Gość: maryusz
2022-01-19 13:39
Re: Oprogramowanie do zarządzania zespołem
Miałem okazję korzystać tylko z wersji arkusza excel autorstwa tej firmy. Sprawdził się bardzo dobrze. Jeśli nie chcesz pełnej wersji programu to uważam, że to sam arkusz się sprawdzi.