Wymagania rosnące względem przedsiębiorstw sprawiają, że temat optymalizacji wszystkich elementów łańcucha dostaw związanych z etykietowaniem i kodami kreskowymi jest aktualnie zdecydowanie na topie.

Tak duże zainteresowanie tematem nie powinno dziwić, ponieważ zalet stosowania optymalizacji w zakresie etykietowania i kodów kreskowych jest wiele:

  • wysoka jakość i niezawodność procesu etykietowania,
  • oszczędność środków finansowych dzięki niskim kosztom utrzymania,
  • podniesiona wydajność pracy – więcej zadań wykonanych przez mniejszą ilość pracowników,
  • zminimalizowany czas przestoju i skrócenie czasu etykietowania,
  • powtarzalność i eliminacja pomyłek w oznakowaniu,
  • wysoka czytelność i trwałość oznakowania,
  • mniejsza zależność od czasem zawodnego człowieka. 

Jako dostawca produktów i usług dla produkcji, magazynu, transportu i logistyki, handlu i dystrybucji RSC Auto ID dba o to, aby klienci mogli znaleźć dla siebie w ofercie kompleksowe rozwiązanie niezależnie od prowadzonego biznesu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O RSC AUTO ID

ELEMENTY ROZWIĄZANIA
Na kompletne rozwiązanie automatyzacji procesu etykietowania zarówno produktów jednostkowych, jak i opakowań zbiorczych - od projektu etykiety, przez jej aplikację, aż po wykorzystywane urządzenia i ich serwis techniczny – RSC Auto ID przygotowało połączenie najskuteczniejszych narzędzi i najwyższej jakości materiałów, a wśród nich:


SPECJALISTYCZNE OPROGRAMOWANIE umożliwiające pobieranie danych z baz firmy, zaprojektowanie etykiety oraz prawidłowe wygenerowanie kodu kreskowego.

DRUKARKI ETYKIET, MODUŁY DRUKUJĄCO-ETYKIETUJĄCE, ETYKIECIARKI I SYSTEMY ETYKIETUJĄCE umożliwiające łatwy i szybki wydruk etykiety produktowej i zaaplikowanie jej na produkt.

SZAFY STERUJĄCE cyklem etykietowania dopasowane do linii produkcyjnej klienta, spełniające najwyższe standardy i wymagania klienta.

INTEGRACJA SYSTEMÓW z systemami informacyjnymi w zarządzaniu i systemami traceabliity klienta pozwalająca m.in. na rejestrowanie sposobu etykietowania produktu, weryfikowanie danych znajdujących się na etykiecie i aktualizowanie baz danych.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa np. podczas ładowania mediów czy ogólnej obsługi systemu etykietującego: sygnalizatory i czujniki zatrzymujące lub spowalniające linię produkcyjną, a także bramki regulujące ciśnienie w momencie ingerencji operatora.

SYSTEMY PRZENOŚNIKÓW przesuwające produkty po linii produkcyjnej, przez system separacji, ustawianie w odpowiedniej pozycji i odległości, aż do aplikatora.

ETYKIETY ZADRUKOWANE LUB DO ZADRUKU z podłożem, klejem i podkładem posiadającymi właściwości eksploatacyjne zależne od zastosowania i żywotności produktu, aby gwarantować trwałość i czytelność wydruku.

 

ZOBACZ KATALOG ETYKIET

 

TAŚMY TERMOTRANSFEROWE woskowe, żywiczne i woskowo-żywiczne dobierane pod kątem czasu i sposobu eksploatacji – najwyższej jakości taśmy odporne są na ścieranie, zarysowanie, środki chemiczne, warunki atmosferyczne.

 SYSTEMY INSPEKCJI I REJECTU sprawdzające jakość i poprawność naklejenia wydrukowanych etykiet (a także np. masę produktu czy zawartość metali ciężkich) i odrzucające produkty zidentyfikowane jako nieprawidłowe. 

SYSTEMY WERYFIKACJI KODÓW KRESKOWYCH (ręczne skanery kodów kreskowych, skanery przemysłowe montowane na drukarce lub weryfikatory laboratoryjne) sprawdzające jakość wydrukowanych kodów kreskowych i poprawność oznakowania produktów.

SERWIS TECHNICZNY mający na celu zapewnienie maksymalnej wydajności i dostępności serwisowanych urządzeń, a tym samym zminimalizowanie przestojów w firmie klienta. SKONTAKTUJ SIĘ Z RSC AUTO ID, ABY DOSTOSOWAĆ ROZWIĄZANIE DO TWOICH POTRZEB I MOŻLIWOŚCI

 

ODPOWIEDNI WYBÓR 
Z uwagi na to, że przedsiębiorstwa mają na celu maksymalne przeciwdziałanie przestojom, modernizacja lub zmiana systemów na nowe musi przebiegać stopniowo, przy czasowej, równoległej pracy obu systemów. Zastosowanie kompleksowego rozwiązania od jednego dostawcy sprawia, że wdrożenie go w przedsiębiorstwie zachodzi sprawnie i bezproblemowo, a przy pełnej odpowiedzialności tylko z jednej strony dodatkowo zapewniona jest stała kompetentna opieka nad urządzeniami i całym systemem.

 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA NA WWW.RSCAUTOID.PL

 

ZAUFAJ NAJLEPSZYM
RSC Auto ID to nowoczesna drukarnia fleksograficzna etykiet i opakowań z rozbudowanym parkiem maszynowym, drukiem HD Flexo i bogatymi opcjami finishingu, a także ekspert w dziedzinie identyfikacji procesów, produktów i osób. Oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania optymalizujące pracę we wszystkich obszarach łańcucha dostaw. Dostarczamy sprzęt do druku i czytania kodów, materiały eksploatacyjne renomowanych firm oraz gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne.