Firma Südpack Verpackungen przejęła wszystkie udziały firmy Bahpol Sp. z o.o. Skutkiem tych modernizacji jest rozwój przedsiębiorstwa w zakresie branży fleksograficznej,

Bahpol pod banderą Südpack

Bahpol z siedzibą w Kłobucku na przestrzeni 20 lat działalności stała się liczącym producentem najwyższej jakości opakowań. Dla firmy Südpack przejęcie to wpłynie na umocnienie się firmy w zakresie nadruków w technice fleksograficznej. Wzmocni to nie tylko pozycję międzynarodową przedsiębiorstwa, ale również pozwoli jeszcze lepiej obsługiwać polskich i zagranicznych klientów.
 
Przejęcie jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla Südpack. Bahpol w swojej wieloletniej działalności zdobył wszystkie najważniejsze certyfikaty, niezbędne do przetwarzania materiałów opakowaniowych. Ponadto dużym atutem jest nowoczesny park maszynowy. Wysokie wymaganie produkcyjne pozwalają sprostać utrzymaniu wysokiej jakości produktów, a nawet ją polepszyć. Südpack to bezdyskusyjny lider wśród dostawców opakowań foliowych na rynku europejskim, a przejęcie firmy Bahpol rozszerzy ich zdolności produkcyjne w dziedzinie druku.