Po ogłoszeniu przejęcia przez AirPack S. p. A. firma nie tylko zmieniła nazwę na Jiffy Packaging Sp. z o.o., ale także rozpoczęła pierwszy etap ukrywanej dotąd inwestycji.

Jiffy Packaging ujawnia tajemniczą inwestycję

Dzięki wielomilionowej inwestycji w najnowocześniejsze technologie wytłaczania, Jiffy Packaging Sp. z o.o. rozeszerzy swoją działalność na masowym rynku. Nowa technologia pozwoli na produkcję pianki polietylenowej o różnych grubościach. Od cienkiej pianki z sekcji do przekładania i ochrony powierzchni, po grube pianki dla amortyzacji i pakowania, wszystkie będą odpowiednio izolować i chronić przed uderzeniami.

Nowe technologie umożliwią wytłaczanie w imponującej szerokości pracy - 2,5 m, a także wydajne laminowanie, nawijanie i cięcie wzdłużne. Inwestycja zapewni znaczne wzmocnienie pozycji firmy, jako wiodącego producenta pianki opakowaniowej ochronnej w Wielkiej Brytanii. Jiffy Packaging Sp. z o.o. znana jest już z dużej elastyczności i wysokiej jakości produktów, co w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami zaaowocuje otwarciem produkcji na nowe rynki i branże. Kolejne etapy tej inwestycji prowadzić będą do polepszenia możliwości firmy dla zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Jiffy Packaging Sp. z o.o. ma nie tylko nowych właścicieli, ale i nowe inwestycje oraz rozszerza działalność o nowe rynki.

Zobacz wizytówkę Jiffy Packaging