Rodzina opakowań Slim Line z oferty firmy Masterchem to propozycja dla ekskluzywnych produktów, doskonale podkreślająca ich charakter i wytworność.

Ekskluzywnie opakowane produkty z rodziną opakowań Slim Line

Rynek dóbr luksusowych w Polsce stale się rozwija. Z każdym kolejnym rokiem konsumenci kupują więcej wyrobów tej klasy. Nie ma się co dziwić, odbiorcy lubią i oczekują od towarów coraz wyższej jakości, z chęcią za nią płacąc.

Masterchem bardzo dobrze zna standardy jakości oraz trendy jakie zachodzą we współczesnej gospodarce, dlatego z myślą o producentach towarów luksusowych oferuje specjalne opakowania.

Slim Line to seria opakowań z oferty firmy Masterchem, dedykowana produktom luksusowym. Jest to przede wszystkim propozycja dla Klientów i producentów, którzy szukają ekskluzywnych rozwiązań dla swoich produktów. Zaletą opakowań z tej serii jest starannie wyprofilowany kształt oraz wygodny dozownik, zapewniający estetyczny wygląd i komfort użytkowania.

Dostępne pojemności opakowań z rodziny Slim Line:

  • 150 ml
  • 200 ml
  • 250 ml

Sprawdzą się one idealnie przy produktach kosmetycznych, podkreślając styl, wytworność i przede wszystkim jakość danego wyrobu.

 

Zobacz opakowania Slim Line

 

Źródło: Masterchem