Jeszcze więcej usług i kolejny krok w stronę klientów Fipa GmbH. Firma rozszerza swoją międzynarodową sieć dystrybucji o kolejne przedstawicielstwo handlowe u największych wschodnich sąsiadów.

Fipa z przedstawicielstwem w Polsce

Działania firmy pozwalają wzmocnić pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku. Następnym krajem, w jakim powstanie przedstaicielstwo Fipa jest Polska. Powód? Bardzo dobrze rozwinięty rynek przemysłowy, na którym nie brakuje ekspertów w dziedzinach ekonomicznych. Fipa widzi w polskiej gosopdarce ogromny potencjał wzrostu. Ten dostawca rozwiązań materiałowych, przepływu i automatyki, z naciskiem na zastosowanie technik próżniowych, podnoszenia oraz zespołów zaciskowych, otwiera w ten sposób przed sobą ogromne możliwości.

Najsilniejszy rynek sprzedaży w Europie Wschodniej jest domem dla wielu firm z szybko rozwijających się branż, w szczególności motoryzacyjnej i tworzyw sztucznych. Zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania do obsługi wzrasta, a wraz z nim zapotrzebowanie na produkty, które w swojej ofercie posiada Fipa. Dzięki nowemu przedstawicielstwu firma zyska bliskość z klientem, która bezdyskusyjnie jest kluczem do sukcesu. Jedynie w  ten sposób Fipa może zapewnić świadczenie kompleksowych usług. Z biura sprzedaży w Poznaniu umocni swoją pozycję jako wiarygodnego dostawcy i zwiększy obecność na rynku w sąsiednim kraju. Lokalna siła i wykwalifikowana kadra sprzedaży pozwoli Fipa odgrywać aktywną rolę w realizacji projektów automatyki w Polsce. 
Dowiedz się więcej o firmie