Nowy papier od firmy SCA posiada parametry, które znajdą uznanie zarówno u czytelników, jak i u reklamodawców. Sprawdź jego zalety.

GraphoStyle - ekskluzywny wygląd w parze z ekologią

Firma SCA wprowadziła na rynek nowy spulchniany papier LWC pod nazwą GraphoStyle. Produkt posiada paramerty zbliżone do papierów stosowanych do druku czasopism z najwyższej półki. GraphoStyle wyróżnia jednak większa objętość i najlepszy profil ekologiczny wśród dostępnych na rynku. Nowy papier LWC posiada białą barwę oraz matowe wykończenia. Dzięki wysokiej pulchności nadaje ekskluzywny wygląd nawet czasopismom o niewielkiej liczbie stron. Ponadto jego drukowność nie zawyża kosztów nawet w przypadku druku mniejszych nakładów.

Z biegiem lat rosnie zapotrzebowanie na biały papier o wysokiej pulchności. GraphoStyle posiada matowe wykończenia, które nie tylko ułatwiają czytanie, ale także sprawiają, że produkt jest bardziej ekologiczny. Barwa papieru zapewnia dobry kontrast i nadruk żywych kolorów. Fakt wysokiej pulchności wpływa natomiast na koszty zakupu oraz dystrybucji, poprzez możliwość zastosowania niższej gramatury. Papiernia SCA Ortviken idzie z duchem czasu i zwraca uwagę na potrzeby swoich najbardziej wymagających klientów. Przed wpuszczeniem na rynek rozwiązania GraphoStyle, pojawiły się także inne, innowacyjne modele. Przykładem może być, przeznaczony do druku gazet, czasopism i ulotek, GraphoInvent. Jest to niepowlekany papier o wysokiej pulchności, majacy duży udział w branżowym rynku. W dużych ilościach sprzedaje się także papier GraphoSilk. Specjaliści firmy SCA mają nadzieje, że model GraphoStyle sprosta wymaganiom klientów i powtórzy sukcesy dotychczasowych rozwiązań.

Dowiedz się więcej o firmie

Źródło: SCA