System sterowania Robatech (RCS) to zintegrowana platforma All-in-one do inteligentnego sterowania, obsługi i monitorowania procesów klejenia. Robatech Control System zapewnia wydajny i przejrzysty proces klejenia. Wszystkie dostępne funkcje są już zintegrowane i można je w dowolnym momencie łatwo i szybko aktywować.

robatech robavis

Nasz inteligentny system sterowania sprawia, że procesy klejenia stają się inteligentniejsze. Jego kompleksowe funkcje kontroli i śledzenia zabezpieczają procedury produkcyjne i optymalizują procesy. Tym samym stanowi on łącze dla wydajnego sieciowania w cyfrowym środowisku.

JEDNA PLATFORMA – INTELIGENTNE STEROWANIE

System sterowania Robatech dopasowuje się do wymagań procesu klejenia. Jeżeli system nakładania kleju wymaga dodatkowej konfiguracji, zakres funkcji można opcjonalnie rozszerzyć w dowolnym momencie za pomocą klucza oprogramowania. Nie ma przy tym znaczenia, czy system nakładania kleju występuje w wersji samodzielnej lub jest zintegrowany w całościowym systemie - elastyczność jest zagwarantowana.

inteligentne sterowanie robatech

INTEGRACJA SYSTEMU

System sterowania Robatech oferuje komfortowe i wszechstronne możliwości integracji  z systemami nadrzędnymi. Zoptymalizowany i dopasowany do siebie sprzęt i oprogramowanie marki Robatech zapewnia jasne i przejrzyste interfejsy oraz elastyczność w wyborze opcjonalnych funkcji. System sterowania Robatech obsługuje liczne systemy magistrali. Ułatwia to integrację w nadrzędnych systemach całościowych i zapewnia niezawodną komunikację z maszyną główną.

WIZUALIZACJA

System sterowania Robatech prezentuje wszystkie funkcje do sterowania, obsługi i monitorowania procesu klejenia centralnie na standardowym interfejsie użytkownika. Prezentacja graficzna z ujednoliconym wyglądem umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę z dowolnej lokalizacji.

STEROWANIE PROCESEM

System sterowania Robatech umożliwia wydajne sterowanie oraz zarządzanie długością i ilością nakładania kleju przy nanoszeniu kleju na gorąco, jak i na zimno. Sterowanie procesem zapewnia wysoki komfort obsługi i umożliwia szybką zmianę formatu dzięki przejrzystej wizualizacji i obszernej bazie wprowadzonych zadań.

warianty sterowania nakładania kleju

MONITOROWANIE SYSTEMU

Monitorowanie systemu sterowania Robatech dostarcza istotnych danych zużycia kleju i danych operacyjnych do prewencyjnych, korygujących i optymalizujących dopasowań procesu produkcyjnego. Analizy trendu i zestawienia zapewniają przejrzystość i umożliwiają szybkie rozpoznawanie błędów w procesie klejenia.

KONTROLA JAKOŚCI

System sterowania Robatech ułatwia integrację systemów do kontroli jakości, ponieważ wszystkie funkcje są już zainstalowane i wymagają jedynie aktywacji. Oprogramowanie do pomiaru i kontroli ilości zużycia kleju i pozycji jego nakładania, jak również interfejsy do podłączenia systemów, zapewnienia jakości innych producentów.

monitorowanie systemu robatech

MONITOROWANIE KOMPONENTÓW

Monitorowanie komponentów systemu sterowania Robatech pozwala uniknąć nieplanowanych przestojów. Dzięki niezawodnym krytycznych informacjom o komponentach można uzyskać większą wydajność linii.

ROBATECH

Grupa Robatech z siedzibą w Szwajcarii jest wiodącym światowym producentem innowacyjnych i trwałych rozwiązań w zakresie aplikacji klejów do klejenia na gorąco i na zimno. Robatech produkuje i dostarcza wysokiej jakości systemy kontroli, głowice aplikacyjne, systemy topienia i dozowania od 1975 roku. W 80 krajach przedstawiciele Robatech doradzają i wspierają klientów z różnych branż w zakresie wszelkich pytań i problemów związanych z aplikacją kleju i optymalizacją procesów klejenia.

www.robatech.com