Pandemia SARS-CoV-2 sparaliżowała wiele firm, jednak wiele z nich działa i nie zapomina, jak ważną rolę w obecnej sytuacji odgrywają szpitale. Z tego powodu również firma Masterchem Logoplaste zdecydowała się na pomoc Szpitalnemu Oddziałowi Ratunkowemu w Zielonej Górze.

Nasze wsparcie jest wyrazem głębokiego szacunku i podziwu dla ludzi, którzy narażają własne życie i stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem. Wierzę, że zakupiony przez nas sprzęt ochrony osobistej podniesie bezpieczeństwo pracowników służby zdrowia i przyczyni się do opanowania pandemii – mówi Piotr Wasilewski, prezes Masterchem Logoplaste.

żele do dezynfekcji rąk

Masterchem Logoplaste – producent wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu istnieje na rynku od wielu lat, a swoje działania w obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego skupia przede wszystkim na maksymalizacji produkcji opakowań do dezynfekcji rąk, mydeł i wszelkich pojemników dla przemysłu farmaceutycznego.

Ogromne podziękowania należą się pracownikom  Masterchem Logoplaste. To dzięki ich pracy i zaangażowaniu firma Masterchem Logoplaste może nadal pomagać, przekazując swoje opakowania do walki z COVID-19.