W dniach 2-3 kwietnia w Warszawie, firma Masterchem będzie obecna na jednym z największych międzynarodowych wydarzeń branżowych na świecie - targach Packaging Innovations. Swoją bogatą ofertę będzie ona prezentować na stoisku C10.

Masterchem na targach Packaging Innovations

Prestiżowe targi o wieloletniej tradycji

Targi Packaging Innovations to najważniejsze branżowe wydarzenie w kalendarzu firmy Masterchem. Są one organizowane już po raz 11. i stanowią kluczowe spotkanie przedstawicieli branży opakowań z całego świata. Z każdym rokiem rośnie zarówno ich przestrzeń targowa, jak i liczba wystawców.

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations to okazja do poznania oferty producentów i dostawców opakowań, a także bezpłatne wykłady w dwóch strefach workShops. Każdego roku na targach prezentowane są również liczne produktowe innowacje.

 

Masterchem na targach Packaging Innovations

Podczas targów Masterchem będzie prezentować swoją ofertę na nowoczesnym, funkcjonalnie zaprojektowanym stoisku, na którym znajdą się zarówno własnej produkcji opakowania, jak i zamknięcia.

Nowoczesne technologie i park maszynowy pozwalają firmie na kompleksową obsługę każdego klienta. Masterchem posiada własny dział wdrożeń, umożliwiający realizację dowolnego projektu. Dużą wagę firma przywiązuje do kontroli jakości. Pracuje ona zgodnie z normami jakości ISO, a produkty posiadają niezbędne w danej branży certyfikaty i atesty.

 

Masterchem zaprasza na stoisko!

Masterchem zachęca do odwiedzenia swojego stoiska i bliższego poznania swojej oferty. Obsługując zarówno duże firmy produkcyjne, jak i mniejszych przedsiębiorców, Masterchem jest w stanie dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

 

Do zobaczenia na stoisku C10 (Hala Zielona)!

 

Dowiedz się więcej o firmie Masterchem

 

Źródło: Masterchem