Drewno to materiał, który dzięki swoim walorom estetycznym pozwala tworzyć nowoczesne projekty, wśród których na uwagę zasługują również nakrętki do opakowań. Firma Masterchem, jeden z czołowych polskich producentów opakowań PET, na życzenie Klientów tworzy takie drewniane nakrętki.

Masterchem - nakrętki w drewnianej odsłonie

Światowi designerzy na każdym kroku udowadniają, że drewno idealnie nadaje się do nowoczesnych form. Jest ono bardzo plastycznym, estetycznym i przede wszystkim szlachetnym materiałem bardzo dobrze komponującym się z innymi tworzywami czy surowcami. Podobnie jest w branży opakowaniowej. Drewno dzięki swoim walorom pasuje do opakowań kosmetyków, leków czy farmaceutyków.

W związku z otrzymaniem wielu zapytań odnośnie możliwości tworzenia niestandardowych i ekskluzywnych rozwiązań, również w formie drewnianych opakowań, w Masterchem tworzone są nakrętki w nowej, drewnianej odsłonie. Do produkcji nakrętek i nakładek wykorzystywane jest drewno dębowe. Tego typu produkty z pewnością sprawdzą się u miłośników naturalnego designu.

Wszystkich zainteresowanych niestandardowymi oraz ekologicznymi, drewnianymi produktami, firma Masterchem zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Dzięki doświadczeniu i kreatywności, dysponując specjalistycznym parkiem maszyn, Masterchem jest w stanie stworzyć najbardziej unikalne produkty opakowaniowe, dokładając wszelkich starań, aby końcowy wyrób zadowolił najbardziej wymagających Klientów.

 

Zapoznaj się z pełną ofertą Masterchem

 

Źródło: Masterchem