W ofercie firmy Masterchem, producenta opakowań PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety, pojawiła się linia produktowa Mini Shower Gel.

Masterchem: nowa linia Mini Shower Gel


Mini Shower Gel to linia produktowa, którą przede wszystkim charakteryzuje mała pojemność. Zawiera ona pojemniki o objętościach 30 ml, 100 ml, 125 ml i 150 ml. Ten typ opakowań sprawdzi się idealnie dla producentów kosmetyków, którzy chcą rozszerzyć swoje linie o produkty travel size.

 

Kosmetyki travel size

Kosmetyki travel size są bardzo powszechnie stosowane, szczególnie przez podróżujących samolotami, gdzie istotną role odgrywa waga bagażu. Z takich rozwiązań chętnie też korzystają hotele i pensjonaty, oferując gościom łazienkowe kosmetyki w standardzie. Tego typu opakowania są też ciekawą formą reklamy, pełniąc funkcję produktu promocyjnego czy testowego.

 

Oferta Masterchem

Masterchem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Oprócz wspomnianej linii opakowań Mini Shower Gel o charakterystycznym kształcie, przeznaczonej do kosmetyków pielęgnacyjnych, firma posiada również szereg innych opakowań, które wpisują się w trend produktów o mniejszych pojemnościach czy gramaturach. Są to m.in. słoiki z linii Mini Straight Cylindrical czy inne butelki o pojemnościach od 30 ml.

 

Zobacz pełną ofertę Masterchem

 

Źródło: Masterchem