KAŻDY kto na co dzień zajmuje się szeroko pojętą komunikacją wizualną powinien przyjechać za tydzień do Poznania. 21 kwietnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozpoczynają się targi POLIGRAFIA i EURO-REKLAMA, podczas których swoje oferty zaprezentuje niemal 450 firm z kilkunastu krajów.

CENTRUM NOWOŚCI

Targi to przede wszystkim prezentacja nowości produktowych na rynku poligraficznym, out-of-home media oraz w branży nośników i artykułów reklamowych. Podczas tegorocznego spotkania pokazanych ich zostanie blisko 180.

EURO-REKLAMA - wiosenne inspiracje dla Twojej firmy

W ramach targów Euro-Reklama zobaczymy kilkadziesiąt nowości rynkowych w tym m.in. najnowsze plotery frezujące, laminatory, a także energooszczędne neony i świetlówki. Odbędzie się wiele pokazów innowacyjnych technologii, będzie można zobaczyć m.in. wykonywanie wielkoformatowych reklam na paralotniach, prezentację internetowego system zamówień druku offsetowego i wielkoformatowego. Pokazany zostanie także nowoczesny multimedialny kiosk wystawienniczy, największy na rynku polskim Roll Up Wielkoformatowy oraz specjalistyczna folia mikropryzmatyczna, pozwalająca na wykonywanie wysokojakościowej grafiki reklamowej na pojazdach. Poszukujący nowych możliwości projektowania i aranżacji wnętrz zainteresuje innowacyjna wielkoformatowa technologia druku UV-LED, dzięki której możliwy jest zadruk prawie każdego płaskiego podłoża od ceramiki i szkła po drewno i teksturę. Jak zwykle ciekawie prezentują się również nowości rynkowe targów Gift EXPO. Tutaj zobaczyć będzie można mnóstwo gadżetów reklamowych m.in. długopis z wbudowaną pamięcią przenośną USB oraz kamerą do filmowania, ekologiczne logosmycze, inteligentne roboty reklamowe czy oryginalne breloki do kluczy z rozpylaczem do perfum.

POLIGRAFIA - sztuka pięknego druku

Ponad 300 firm biorących udział w targach POLIGRAFIA zaprezentuje cały wachlarz produktów i usług, który obejmuje maszyny i urządzenia, materiały i akcesoria oraz usługi poligraficzne. W ramach zgłoszonych nowości rynkowych będzie można zobaczyć urządzenia drukarskie do druku cyfrowego, offsetowego, wielofunkcyjne maszyny służące do cięcia, bigowania, laminowania i perforacji. Z pewnością interesująca będzie oferta systemów informatycznych do kalkulacji i zarządzania produkcją czy rozwiązań dla obsługi rozmaitych zaawansowanych aplikacji i maksymalizacji czasu produkcji. Warto również zapoznać się z propozycją rozwiązań opracowanych w celu zmaksymalizowania odporności na podrabianie dokumentów, umożliwiających dodanie zabezpieczających znaków wodnych, które utrudnią fałszowanie i podrabianie.

UPOMINEK NA DZIEŃ DOBRY

Codziennie 100 pierwszych osób, które każdego dnia jako pierwsze przyjadą zwiedzić targi, otrzymają specjalnie przygotowany przez wystawców pakiet powitalny, w którym znajdować się będą produkty promocyjne sponsorów pakietów.

BEZPŁATNA rejestracja on-line tylko do 19 kwietnia

Nieustannie trwa rejestracja on-line, za pośrednictwem której zarejestrowało się już ponad 3000 specjalistów zajmujących się reklamą, marketingiem, outdoorem i poligrafią. Dzięki wypełnieniu formularza na stronach internetowych targów (http://poligrafia.mtp.pl; www.outdoorexpo.pl; www.giftexpo.pl) każdy będzie mógł zwiedzić tegoroczne ekspozycje bezpłatnie.

KREATYWNE TARGI BRANŻOWE:
ZOBACZ

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYDARZEN

NOWOŚCI rynkowe

Więcej informacji:
http://poligrafia.mtp.pl
www.outdoorexpo.pl
www.giftexpo.pl

Zapisz w kalendarzu:
21-24 kwietnia 2009
Tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich
Godziny otwarcia targów: 9.00 - 17.00

PAWILONY: 3, 3A i 5
KASY BILETOWE
Czynne są w godzinach 8.30 -16.30
Źródło: ''