Tri-Star Packaging opracowała unikalne, nowe, a przede wszystkim ekologiczne opakowanie. Miska jest wytworzona z myślą o środowisku i ze specjalnym uchwytem do łatwiejszego trzymania podczas jedzenie posiłków.

Nowa owalna miska do potraw na wynos

Opakowanie wykonane jest z wytłoków z trzciny cukrowej nadającej się w pełni do kompostowania. Innowacyjna miseczka jest idealnym rozwiązaniem dla handlowców żywnością serwowaną na wynos. Opakowanie dostępne jest w dwóch rozmiarach - 620ml i 770ml.

Nowy produkt doskonale pasuje do standardowej wielkości papierowej torby na wynos, co znacznie ułatwia klientom transport żywności. Do miski dołączana jest opcjonalnie pokrywa PET wytworzona z materiałów pochodzących z recyklingu. Sposób wykonania zapewnia doskonałą widoczność i prezentację produktu z wytłoczonym logo, aby zwiększyć rozpoznawalność marki. Spcjalne klipsy bezpiecznie przytrzymują pokrywę, dzięki czemu jedzenie jest bezpiecznie i szczelnie przechowywane, co likwiduje wszelkie wycieki, zapewniając jednocześnie brak transferu smaku pomiędzy produktami przechowywanymi w bliskim sąsiedztwie.

Dzięki użyciu miski z serii Eco Street jedzenie może być bezpiecznie podrzewane w mikrofalówce oraz pieczone w piecu bez pokrywy. Produkt może być także wykorzystywany do mrożenia w nim żywności, a materiał, z którego pojemnik został wykonany, jest odporny na używanie oleju i wodę do 120 °C. Nowa miska zapewnia ergonomię jedzenia. Jej kształt lepiej dopasowuje się do rąk i świetnie sprawdza się w przypadku pakowania jedzenia na wynos. Dodatkowo, nowa miska nie powoduje wyrzutów sumienia związanych dbaniem o środowisko, gdyż opakowanie wytworzone zostało z naturalnych zasobów odnawialnych.

Dowiedz się więcej o Tri-Star Packaging