Anchor Packaging Inc. prezentuje najnowszy dodatek do swoich baz z linii Culinary Squares. Nowe pokrywki mają zapewnić większą wartość dla operatora. Jednocześnie firma szuka sposobów na poprawę swojego wizerunku przy jednoczesnym kontrolowaniu kosztów.

Nowa pokrywa do pudełek od Anchor Packaging

Anchor oferuje linię specjalnych produktów wytworzonych w niskiej cenie, by podnieść jakość towarów. Trwałe, odporne na cięcie materiału podstawy i widoczność żywności dzięki przezroczystym pokrywom, zapewniają doskonałe połączenie ekskluzywnej prezentacji w atrakcyjnej cenie. W czasach, gdy ceny żywności rosną, linia została zaprojektowana, by zmaksymalizować wydajność i zminimalizować koszty pakowania. Nowa, głęboka kopuła łączy istniejące pojedyncze i 3-komorowe, wentylowane pokrywy wykonane z czystego polipropylenu (PP) ze zintegrowaną przeciwmgłową technologią Clear Guard.

Kwadratowe, czarne bazy 8,5" wykonane z PP, dostępne w pojedynczych oraz 3-komorowych pakietach są kompatybilne ze wszystkimi trzema pokrywkami, zaprojektowanymi z myślą o bezpieczeństwie żywności. Pokrywy są odporne na przeciekanie, dzięki czemu łatwo można zachować atrakcyjną prezentację żywności i uniknąć bałaganu w pojemniku. Pakiety te są odporne na temperatury do 230 °F. Nie ma potrzeby wyjmowania produktów z opakowania, by podgrzać je w kuchence mikrofalowej. Pojemniki wykonane są z naturalnego materiału, z ograniczeniem stosowania żywicy na bazie ropy naftowej nawet o 40%. Podstawy i pokrywy można myć w zmywarce, co pozwala wykorzystywać je ponownie. Ponadto konsumenci mogą w łatwy sposób zutylizować opakowanie. Produkty wytworzone przez Anchor Packaging Inc. należą do opakowań ekskluzywnych w  przystępnej cenie i nadają się do produktów na wynos. Unikalna linia produktów obejmuje niestandardowe, sztywne opakowania oraz szeroką linię opakowań przy użyciu folii spożywczej.