ZT Bielmar zmienia opakowanie swojego czolowego produktu - margaryny Śniadaniowej Klasycznej.

Nowe opakowanie Śniadaniowej Klasycznej
Śniadaniowa Klasyczna - nowe opakowanieNajważniejsze zmiany dotyczą logotypu produktu. Słowo „Klasyczna” od teraz pojawiać się będzie w zielonym kolorze. Odświeżona została również reszta szaty graficznej, która dzięki pozostawieniu tylko najważniejszych elementów, stała się bardziej przejrzysta. Wiadomości dotyczące walorów odżywczych zostały przeniesione na spód opakowania, a na jego boku pojawiło się duże logo produktu, które ułatwi odnalezienie margaryny na sklepowej półce.

Bez zmian pozostaje natomiast receptura i skład produktu – mówi Aleksander Szałajko z ZT Bielmar – Margaryna Śniadaniowa Klasyczna jest produktem znanym od ponad dwudziestu lat i wciąż cieszy się niesłabnącym zaufaniem konsumentów, którzy docenili ją przede wszystkim za smak i walory odżywcze. Klasyczna zawiera kompozycję olejów roślinnych, która pozwala zachować odpowiednią proporcję kwasów omega-6 do omega-3. Posiada naturalną witaminę E i dodatki witamin A oraz D3. Wzbogacona jest ukwaszonym mlekiem, nie zawiera konserwantów i jest o 25% mniej kaloryczna niż produkty pełnotłuste, co jest szczególnie ważne dla osób dbających o linię.

Proces udoskonalenia wzornictwa opakowania związany jest z planowanym wprowadzeniem do sprzedaży nowych produktów do smarowania z rodziny Śniadaniowej.