Danio Shake It to nowość w innowacyjnym, wygodnym opakowaniu, którą można mieć zawsze przy sobie. Odmieniony produkt jest dostępny w sprzedaży w dwóch smakach: waniliowym i truskawkowym.

Zapij Małego Głoda razem z nowością od Danio

Danio Shake It to zupełna nowość, która ma znacznie poszerzyć portfolio marki o produkty on-the-go. Innowacja pozwala na zabranie produktu ze sobą wszędzie. Danio w wygodnym opakowaniu ze słomką, jest łatwą, pożywną i szybką przekąską w ciągu dnia. Premiera nowego produktu od Danio jest połączona z wirtualną grą miejską „Odkryj wstrząsająca prawdę” opartą na mechanizmie Google Street View.
Zagraj z Danio
Wskazówki i kompas zamieszczone w grze pomagają internautom przemieszczać się ulicami danego miasta i odnaleźć znacznik sugerujący, że to właśnie w tym miejscu Mały Głód został zapity. W grze przewidziane są także nagrody: słuchawki Philips i abonamenty Spotify. Na fanów bohatera od Danio czekają także ciekawe konkursy i gry miejskie z nagrodami w nadmorskich kurortach. Spaceruj i szukaj prawdy na Helu, w Sopocie, Dębkach, Łebie, Kołobrzegu i Międzyzdrojach.