W ofercie Masterchem, jednego z czołowych polskich producentów opakowań PET, pojawiły się nowe produkty - bezpieczne, wygodne i funkcjonalne opakowania do produktów liquidowych dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i tytoniowej!

Nowość w ofercie Masterchem: opakowania dla e-liquidów

Tym razem w ofercie firmy Masterchem pojawiły się opakowania do produktów typu liquidy: oleistych, kosmetycznych, cieczy. Jako polski producent opakowań PET o europejskich standardach, firma zadbała o to, aby nowe butelki były bezpieczne i zgodne z najważniejszymi wymogami Unii Europejskiej.

Opakowanie do e-liquidów to transparentna butelka wyposażona w zamknięcie ułatwiające dozowanie wszystkich rodzajów cieczy oraz posiadające wygodny w użyciu kroplomierz. Na jej powierzchni znajduje się duże pole etykietowe, pozwalające umieścić wszelkie wymagane prawem informacje i zapisy o produkcie.

Wraz z projektowaniem opakowania dla e-liquidów szczególną uwagę Masterchem zwrócił na bezpieczeństwo. Butelka będzie posiadać specjalną nakrętkę, która dysponować będzie pierścieniem gwarancyjnym. Posiada ona certyfikat zgodności w normą PN-EN ISO 8317:2016-03, zapewniającą zabezpieczenie przed otwarciem opakowania przez dzieci.

Wprowadzone butelki tego typu wykorzystywane są jako opakowania do liquidów do e-papierosów. Można je również stosować do próbek farb, olejków eterycznych, olejków aromatycznych, klejów, tuszów do drukarek, próbek perfum czy cleanerów z branży kosmetycznej.

 

Zobacz pełną ofertę Masterchem

 

Źródło: Masterchem